Yapışkanlı Folyo ile Sehpa Kaplama

618 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yapışkanlı Folyo İle Sehpa Kaplama; Dekorasyonda yenilik yapmak her bayanın istediği şeydir. Dekorasyonda geri dönüşüm projeleri maliyetsiz ve kolay uygulaması nedeni ile son zamanlarda en çok ilgi gören dekor yenileme teknikleri arsında yer almaktadır. Acil ihtiyaç duyulan alanları çok cüzi miktarlarla dekore etmek ve yenilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yapışkanlı folyolar evlerimizin her alanında kullanarak farklılık yaratabiliriz. Bu kadar çok ilgi gören geri dönüşüm projesinde ilk sıralarda yer alan yapışkanlı folyo kullanımı ve folyo ile sehpa kaplama hakkında bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Sehpa Kaplama Folyosu Nasıl Uygulanır?

Sehpalar sık sık değiştirilen dekorasyon ögeleri arasında yer almaktadır. Oysaki yapışkanlı folyo kullanarak sehpalarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Koltuk takımlarınızı veya kanepelerinizi yenilediyseniz sehpalarınızı da yapışkanlı folyo ile yenileyerek dekorasyonda uyumu yakalayabilirsiniz.

Özellikle vintage dekorasyon ve country tarzı dekorasyonlarda çiçek desenli yapışkanlı folyo uygulaması yaparak yaşam alanlarınızı daha şık hale getirebilirsiniz.

Dekorasyona maddi açıdan büyük katkı sağlayan yapışkanlı folyolar ile yaşam alanlarınızı daha şık ve gösterişli hale getirebilirsiniz. Yapışkanlı folyo ile masa kaplamadan duvar kaplamaya kadar birçok dekor işini kolaylıkla ve çok düşük bir bütçe ile yapabilirsiniz.

Dekorasyon renkleri ile oldukça kolay uyum sağlayan yapışkanlı folyoların renk seçeneği inanılmaz derecede geniş diyebiliriz. İster pastel renk tonlarında, isterseniz de canlı renk tonlarında yapışkanlı folyo bularak,

Yapışkanlı Folyo İle Sehpa Yenileme Yapılışı

Kaplama yapacağınız alanı iyice silerek kurumasını sağlayın.

Dekorasyon rengi ve dekorasyon tarzı ile uyumlu yapışkanlı folyoyu hava boşluğu kalmadan sehpanın üzerine yapıştırın.

Yapışkanlı folyo ile kaplama yapılırken çiçek desenli modelleri kullanabileceğiniz gibi sade renkleri ve ahşap desenleri de kullanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık