Kız Çocuk Odası Dekorasyonları

1.427 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kız çocuk odalarında 2021 modelleri hayli renkli ve kullanışlı gereçlerle karşımıza çıkmaktadır. Bilhassa bej, açık gri, beyaz renklerin hakim olduğu odalarda, patlatma rengi olarak çoklukla turuncu tercih edilmektedir.

Pembe Renk Tesirini Kaybediyor!

2021 kız çocuk odalarında pembe renk, yerini sert turunculara, kararlı kırmızılara bırakıyor. Ranzalı çocuk odalarında iki yatağı birbirine bağlayan demir merdivenlerin yerini kitaplık olarak kullanılabilen hafif basamaklar alıyor. Bunun yanında bilhassa her yaşta kullanılabilen ve hafif dokunuşlarla genç odasına dönüştürülebilen modüllerin tercih edildiği görülmekte. Bilhassa hafif materyalden ve oval ayrıntılarla hazırlanan kız çocuk odaları, kazalara en aza indirgeyecek halde tasarlanmış. Renkli duvar kağıtları ile desen katılan çocuk odalarına rastgele bir tablo asılması bu yılın moda dekorları ortasında yer almıyor. Bunun yerine küçük hayvan figürleri, salaş dekore edilmiş odaların yataklarında çocukları cümbüşe davet ediyor. Bunun yanında, ortopedi tabiplerinin son ihtarları nedeniyle bu yıl bilhassa hafif sert çocuk yatak modelleri tercih ediliyor.

Led Işıklarla Odadaki Peri Masalı

Odasında masallar diyarını yaşamak isteyen prensesler için duvarlarda açıkta duran led ışıklar bu yıl çok moda! Bilhassa prensesinizin fotoğrafları ile kaplayacağınız bir duvarı led ışıklarla süsleyerek modaya epeyce uygun bir oda tasarlayabilirsiniz. Ayrıyeten her ne kadar pembe rengin tesirini kaybettiğini söylesek de pembe- gri ahengi hala hoşluğunu koruyor. Pembe ile açık gri rengini bir ortada kullanarak odayı süsleyebilirsiniz. Kız çocuk odası ve fiyatları için mobilya dükkanlarını ziyaret edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık