Soft Renklerle Dekorasyon Trend Fikirleri

522 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni evlenecekler ve konutlarının dekorasyonunu değiştirecekler için 2021 yılının trend dekorasyon teklifleri ilham için gerekli detayları kendilerine sunacak.

Soft Renkler 2021 Yılının Dekorasyon Renklerini Oluşturdu

2021 yılı dekorasyonlarında göze birinci çarpan değişim 2021 dekorasyon renklerinde gerçekleşti. Geçtiğimiz yılın favori dekorasyon rengi yeşil, yeni yılda yerini griye bırakacağa benziyor. Soft bir renk olan ve pek çok farklı renkle ahenk içinde kombin edilebilen gri mobilyaları, halıları, duvar boyalarını ve aksesuarları 2021 yılında sıklıkla konutlarımızda kullanacağız. Grinin yanında bej ve adaçayı yeşili de tamamlayıcı renkler olarak 2021 yılında gri ile birlikte sıklıkla kullanılacak.

2021 Yılının Mobilyalarında Doğal ve İskandinav Çizgiler

Geçtiğimiz yıllarda popülaritesi artan sert çizgiye sahip mobilyalar, yeni yılla birlikte yumuşak geçişli mobilyalara yerini bırakmaya hazırlanıyor. 2021 mobilya modelleriiçin görülen değişimlerden bir tanesi de İskandinav çizgilerinin hakimiyeti ele alması olarak fark edilmektedir. Mutfaklarda ahşap doğallığı tercih edilirken salon, oturma odaları ve yemek odalarında kompakt ve kullanışlı mobilyalar için üretilen modeller yeni trendi belirlemiş görünüyor.

2021 Konut Dekorasyonunda Bitkilere Daha Çok Yer Ayırın

2021 yılında doğallığa verilen kıymetteki artış aksesuarlarda da kendini aşikâr ediyor. 2021 konut dekorasyonu trendlerinde bitkilere verilen değer gözlerden kaçmamakta! Artık yeni yılla birlikte mutfaklarda, salonda, yemek odalarında, çocuk odalarında ve oturma odalarında daha fazla yeşilliği görebileceğiz. Gri ve bej şık saksı modelleri eşliğinde seçilen tüm bitkiler ile 2021 yılında doğal ve sade konut dekorasyonlarına şahitlik edebileceğiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -