Halat İpten Dekoratif Duvar Süsleri

677 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Halat ipten dekoratif duvar süsleri yapabilir, konutunuzun her köşesinde kullanabilirsiniz. Yapı marketlerden, hırdavatçılardan alacağınız farklı büyüklüklerdeki halat ipleri ile duvar aksesuarları, Amerikan servisleri, paspas üzere eserler yapabilirsiniz.

Halattan Duvar Süsü İmali

Dilediğiniz kalınlıkta halat ipi alın ve sarmal halde kullanın. Silikon kullanarak sağlam olmasını sağlayabilirsiniz. Gemici düğümlerini bilenler için kalın halatlarla farklı aksesuarlar yapılabilir.

Duvar süsü için; düz bir yer üzerinde halatı sararak, sarmal biçimde daire yapın. Her katmanı sarmadan evvel, iç kısımlarına silikon sürün ve bastırarak yeni katı sarın. Dilediğiniz boyutlara gelince yeniden silikon ile yapıştırın ve kuruması için üst kısmına ağır bir eşya yerleştirin.

Dekoratif duvar süsü üretiminde isterseniz vernik kullanabilir, sprey boyalarla renklendirebilirsiniz. Büsbütün kuruduktan sonra üst kısımlarına doğal taşlar, midye kabukları yahut fotoğraflar yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Halat İpten Amerikan Servisi

Masada şahane bir şıklık sunan halat ipler, Amerikan servisi imali için ince olarak seçilmelidir. Yuvarlak yahut dikdörtgen formda dizayn edebilirsiniz. Yuvarlak halde yapmak için, üst kısımda bahsettiğimiz sarmal formülü kullanabilir, dikme metodu yahut yapıştırma ile elde edebilirsiniz.

Halat ipten servis üretimi için dikdörtgen dizaynda; dilediğiniz en ve uzunluk oranlarını seçtikten sonra uzunlamasına ya da enine dizayn yapabilirsiniz. Silikon ile düzgün biçimde üst üste dizerek, sık dokuma sağlayabilir, kuruduktan sonra gold sprey ile boyayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık