Elektrikli Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

504 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Son vakitlerde neredeyse günlerimizin tamamı konutlarımızda geçiyor. Haliyle konutlarımız her zamankinden çok daha fazla dağılıp kirleniyor ve konutta hijyeni sağlamak daha güç hale geliyor. Hasebiyle, gün içerisinde bir çok sefer tekrarlanan paklık gereksinimi için son teknoloji kablosuz süpürgeler kullanıcıya büyük bir sürat ve kolaylık sağlıyor. Pekala, kablosuz bir süpürgede hangi özelliklere bakılmalı?

Elektrik süpürgesini yenilemek isteyenler ya da çeyizimde en güzeli olsun diyenler için olmazsa olmaz özellikleri sizin için derledik…

Süratli ve Tesirli Paklık

Kablosuz süpürgeler, günlük temizlikte elinizin altında her an kullanıma hazır olması, kolay hareket kabiliyeti, standart torbalı/torbasız süpürgelerdeki üzere kablonun yetişemediği yerlerde rahatlıkla kullanılması üzere özellikleri nedeniyle çok büyük avantajlar sağlıyor.

Uzun Kullanım Mühleti

Tüm konut paklığında kesintisiz paklık için kablosuz süpürgelerin kullanım müddeti çok kıymetlidir. Bunu da sağlayan yüksek hava akışına sahip dijital motor ve yüksek performanslı lityum iyon pillerdir. Genelde eco, olağan ve turbo modlarına nazaran kullanım mühletleri değişir. Siz kullandıkça çekim gücü azalmayan, bataryası uzun periyodik kullanıma uygun olan teknolojileri tercih etmek değerlidir. Böylece daima şarj etmek zorunda kalmazsınız ve tüm bir konutu tek seferde temizleyebilirsiniz.

360 Derece Çekim Gücüne Sahip LED Başlık Teknolojisi
Her tabana uygun tek bir başlık olması, paklığı daha süratli bitirmenizi sağlar. Böylece halı ve sert yer için başlık değişimi yapmak zorunda kalmadan vakitten tasarruf etmiş olursunuz. Son teknoloji olan 360 derece çekim gücü sağlayan başlık, tek seferde her istikametten tüm tozları toplar ve ulaşılması güç köşeleri bile temizler. Bilhassa ailemizle daima meskende olduğumuz ve hijyenin çok daha kıymet kazandığı bugünlerde; gözle görünmeyen tozlar, saç, evcil hayvan tüyleri üzere tozlar standart başlıklarla taban paklığında gözden kaçabilir. Bu durumda bilhassa alerjik bünyeler ve astım hastaları için daha büyük bir sorun teşkil eder. LED Başlık sayesinde gözle görünmeyen tozları bile ortaya çıkararak derinlemesine kusursuz bir paklık sağlar!

Kullanım Kolaylığı ve Kesintisiz Paklık

Bilhassa ulaşılması en sıkıntı bölgelerde basitçe erişim için kablosuz süpürgenin dizaynı değer taşır. Kolaylıkla hareket yapabiliyor olması ve toz haznesinin üst kısımda yer alması daha düşük açılarda kullanıma imkan tanır ve alçak mobilyaların altına büsbütün düz bir halde girebilir.

Buna ek olarak aksesuarların süpürgeye entegre olduğu bir eser dizaynı, sizi aparatları takıp çıkarma zahmetinden kurtarır, süratli ve kesintisiz paklık sağlar. Bu biçimde aksesuarları tek dokunuşla kolaylıkla kullanabilirsiniz. Entegre yumuşak fırça aparatı dilediğiniz vakit erişilmesi güç yerlerde kullanmanız için boruya entegre edilmiştir. Çıkarılabilir el tipi üniteye sahip olması ise 2’si 1 ortada bir aygıta dönüşmesini sağlar. Özel turbo fırçasına sahip olması ise evcil hayvan tüylerini ve saçları kolay kolay toplayabilmesini sağlar.

Paklık sonrası toz haznesinin boşaltımı da kıymetlidir. Burada dikkat edilmesi gereken kolay kolay tek elle çıkarılabilmesi ve etrafa dağılmadan hijyenik bir biçimde boşaltılabiliyor olmasıdır.

Türkiye’nin 1 numarasından en süratli kablosuz süpürge SpeedPro Max!

En süratli kablosuz süpürge Philips SpeedPro Max ile konutta hayatı kolaylaştırın. 360 derece çekim gücü ve 65 dakika uzun kullanım müddeti ile paklık hiç bu kadar kolay olmamıştı! Üstelik LED başlığı sayesinde gözle görülmeyen tozları ortaya çıkarın, sıhhatinize toz kondurmayın!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -