Duvar Rengine Uygun Mobilya Modelleri

534 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Duvar rengi ve mobilya uyumu; ev dekorasyonunda duvar rengi ve mobilya uyumu dekorasyonu gereken etkenlerin başında yer almaktadır. Dekorasyon bu uyumla farklı bir boyuta ulaşabilir. Koltuk takımları duvar rengi ve zemin rengi ile uyum içinde olduğu zaman dekorasyonda bütünlük sağlanmaktadır. Mobilya ve duvar ile zıt renk kontrastı yapabileceğiniz gibi aynı kontrastta renk uyumu da sağlayabilirsiniz.

Duvar Rengi Ve Mobilya Uyumu

Bütün koltuk takımları ile uyum yakalayan renk olan beyaz duvar boyası ile her renk ve modelde koltuk takımı kullanarak uyum yakalayabilirsiniz.

Mor Koltuğa Hangi Duvar Rengi

Gizemli, çekici, etkileyici, şık ve gizemli duvar boyası rengi olan mor koltuk takımları ile duvar rengi uyumu konusu kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Oturma odalarından ziyade salon dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan mor koltuklar için duvar rengi uyumu oldukça önemlidir.

Gri koltuk takımına ne renk duvar boyası

Mor koltuklar için beyaz duvarlar klasik ve etkisiz bir görünüm sunar. Gri duvar rengi, özellikle çelik grisi ile mor koltuklar mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Bu dekorasyonda mor koltuk üzerine kırlent olarak , krem, sarı, vizon, nude, Makyajci, bej, ekru, somon rengi ve mercan rengi gibi açık renkler tercih etmelisiniz. Böylece koltuklarınız odak noktası olacak, dekorasyonunuzda zengin bir görünüm sunacaktır.

Krem Koltuk Takımına Ne Renk Duvar Boyası

Krem rengi koltuk takımları ile birçok renkte duvar boyası kullanabilirsiniz. Nötr renklerden olan krem koltuklar ile dilediğiniz renkte duvar boyası kullanabilirsiniz desek abartmış olmayız aslında. Krem mobilyaların hangi odada kullanılacağı duvar renginde belirleyici etki sağlar.

Örneğin yatak odası mobilyaları ile sakinleştirici etkisi olan duvar renkleri tercih ederken, oturma odaları için ise sıcak ve enerji veren renkleri kullanabilirsiniz.

Krem koltuğa ne renk duvar boyası

Oturma odası için kahve, bej, gri, sarı tonlarında duvar boyası seçmek krem koltuk takımına ne renk boya olur sorusunun en etkileyici cevaplarından olacaktır.

Krem koltuk duvar boyası uyumunda salon için ise kırmızı, sarı, turuncu renk tonları seçerek farklı ve şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Krem rengi çalışma odası mobilyası duvar boyası uyumu için ise yeşil, mavi, gri renk tonlarını seçmenizde yarar var.

Aşağıda koltuk takımı duvar boyası renk uyumu ile ilgili derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık