Dar Bölgeler için Portmanto Çeşitleri

541 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Dar Alanlar İçin Portmanto Modelleri; Antre dekorasyonu en özenli ve itinalı dekorasyon yapılmasını gerektiren alanların başında gelir. Eve gelen misafir ilk olarak antrede karşılandığı için ilk izlenimin iyi verilmesi gerekmektedir.

Antre dekorasyonunun olmazsa olmaz dekorasyon ögesi ise portmantolardır. Bugün sizlere dar antre dekorasyonu için portmanto modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Misafirlerinizi yüksek enerji ve motivasyon ile karşılamak istemez misiniz? Dar antreler için portmanto modelleri, dar evler için portmanto modelleri adına iyi fikirler okumaya ne dersiniz?

Dar Alanlar İçin Portmanto Modelleri

Dar alan dekorasyonu için olmazsa olmaz kural açık renklerle dekorasyon yapmak ve canlı renklerde birkaç aksesuar ile dekorasyona canlılık kazandırmaktır.

Dar antrelerde kullanılması gereken portmanto modelleri özellikleri hakkında merak edilen noktalara birlikte bakalım.

Portmanto modelleri çok fazla model seçeneği sunmaktadır. O halde, dar evler için portmanto modeli nasıl olmalı?

Askılık bölümü olmalı
Ayakkabılık bölümü olmalı
Çekmece ve rafları olmalı
Şemsiye asacak alanı olmalı

Gözlük, anahtar, şapka, atkı gibi farklı giyim aksesuarlarını asacağınız yerleri olmalı
Ayakkabı giyerken oturabileceğiniz oturma alanı olmalı
Evden çıkarken son rötuşleri yapacağınızı sağlayacak ayna olmalı. Rafları kompakt bir şekilde dizayn edilmiş ürünlerden seçimler yapılmalı.

Dar Antreler İçin Portmanto Modelleri Nasıl Olmalı?

Antre için aksesuar ve mobilya seçmeden önce bu alanda kullanacağınız mobilyaları konumlandıracağınız yeri belirleyin ki ona göre seçimler yapın. Antrenin şekline, boyutuna, ışık düzeyine ve duvar rengine göre portmanto seçmelisiniz.

Giriş holü olan bir antre dekorasyonu yapacaksanız seçeceğiniz portmanto modellerinde biraz daha çok seçeneğe sahipsiniz demektir.

Her türlü antreye uyum sağlayacak portmanto modellerini seçerken dekorasyon tarzınızı da göz ardı etmemelisiniz. Tercihinizi dar antreyi daha da daraltmayacak zarif ve fonksiyonel tasarımlardan yana kullanmalısınız.

Eğer çıkıntılı bir antreye sahipseniz çıkıntıya boydan boya portmanto yaparak hem ortamdaki fazlalıkları toplayabilirsiniz, hem de şık ve kullanışlı antre dekorasyonuna imza atmış olursunuz.

Eğer antreniz portmanto koyacak kadar bir alana sahip değilse şık ve kullanışlı dresuar modellerini incelemenizde yarar var diyoruz. Çekmeceli ve pufu olan dresuar modelleri arasında seçimler yapabilirsiniz. Eğer yeterli alanınız varsa minimal boyutlarda berjer bile konumlandırabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -