Yeni Sezon Moda Trendleri

761 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Sürdürülebilir yaşam koşullarını benimseyen bakış açısı ile Pinko, Pinko Take Care adlı sonbahar kış koleksiyonunu sundu. Merkezi İtalya’nın Fidenza kenti olan ve 80’lerin sonunda kurulan Pinko’nun kurucuları Pietro Negra ve Christina Rubini, “ulaşılabilir lüks” kategorisinde edindiği yerini; yenilikçi, sıradışı, feminen ve çalışan kadının ruhuna hitap eden tarzıyla sağlamlaştırıyor.

Türkiye’ye adım attığı ilk dönemlerde, öncelikle üst kalite işçiliğe sahip şık toka detaylı Love çantaları ile dikkatimizi çeken Pinko, gardroplarımızda kendine kesinlikle iyi bir yer bulacak iddialı bir sonbahar kış sezonu hazırladı.

Pinko, yeni sezon ilhamını; doğayı, hayvanları ve tüm gezegeni önemseyen iş etiği ile PINKO ailesinden alıyor. Sürdürülebilir yaşam koşullarını benimseyen bu bakış açısı ile #PINKOtakecare adlo koleksiyonu ile ile sonbahar kış sezonuna başlangıç yapıyor.

Ailesinin her ferdine dürüst, samimi ve önemseyen bir duyarlılıkla yaklaşırken bu değerleri, yeni sezonda da birçok koleksiyonda olduğu gibi bu koleksiyonda da #PINKOtakecare bakış açısıyla sunan Pinko, her sezon çevreye ve topluma katkı sağlayacak projeleriyle öne çıkıyor.

Püskül detaylı denim ceketlerden tüvit takımlara, ışıltılı eteklerden şık baskılı rahat sweatshirtlere; gece ve gündüz için farklı kombinlerle bambaşka bir tarz yakalayabileceğiniz şortlardan, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak kazaklara ve oversize paltolara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan koleksiyonda hem gece davetleri için hem de gündüz rahatlığına uygun parçalar bulacaksınız.

Geri dönüştürülmüş kumaşlardan üretilmiş detaylar, Pinko’nun vazgeçilmezi!

Her sezon geri dönüştürülmüş kumaşlara yer veren PINKO bu koleksiyonda sentetik krep elbiselerde kullanılmış olan kumaşları, geri dönüştürülmüş iğne yapraklı ormanlardan gelen materyallerle yeniden kullanılıyor. Böylece üretimin çevre üzerindeki olumsuz süreci minimize ediliyor.

Pinko’yu farklı kılan detaylar

  • Uzun yıllardır koleksiyonlarında; topluma katkı sağlamaya önem gösterirken, gelişmesi için yerel kuruluşları destekliyor.
  • Haziran 2018 tarihinde çalışanları için sürdürülebilir toplum ve sağlığı gözetme amacıyla İtalya’da girişimi ile insanların psikolojik ve fiziksel sağlığına odaklanan Pinko; çalışanlarına doktor, psikoterapist, sağlık koçu desteği vererek, İtalya’daki anlaşmalı sağlık merkezlerinde bu konuda farkındalık artırmak için bir paket sunuyor.
  • Sürdürülebilir vizyonuyla ekolojik hareketliliği gözeten PINKO ailesinin tüm çalışanları, mesai saatleri içerisinde evcil hayvanlarıyla birlikte olabiliyor. PINKO tüm bünyesinde bu vizyonu benimseyerek daha büyük kitlelere de dokunabilmek istiyor.

​Pinko, Pinko Take Care koleksiyonunda da farklı ve geri dönüştürülmüş kumaşlardan ürünlere yer veriyor. Pinko’nun yeni koleksiyonunda yer alan öne çıkan tüm ürünlere fotoğraf galerimizden ulaşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık