Yeni Moda Kısa Saç Modelleri

1.090 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kısa saç modelleri kadınlar için önemli bir konudur. Saç hem kadınlar için hem de erkekler için en önemli parçalardan biri diyebiliriz. Bu sebeple saçlarımıza yeterli özeni ve önceliği göstermeli, saçlarımıza hakkını vermeliyiz. Bu yazımızda kısa saç modelleri konusunu ele alacağız ve size ilham verecek birbirinden güzel kısa saç modellerine yer vereceğiz.

“Saçlarınız hızlı uzamıyor diye üzülmeyin”

Çoğu kadın saçlarının çok yavaş uzamasından şikayetçidir. Ancak bu durumdan şikayet etmek yerine, kısa saçlarınıza gerekli özeni gösterin ve kısa saçlarınız ile de gerçekten tarz olabileceğiniz gerçeğini fark edin. İster bob saç kesimi modeli ister pixie saç kesim modelini tercih edin, kesinlikle tarz olacaksınız.! Yapmanız gereken şey, yüz şeklinize ve saç modelinize göre doğru saç kesim modellerini tercih etmek. Yazımızda hem düz saçlar için saç kesim modelleri hem de dalgalı saçlar için saç kesim modellerine yer verdik.

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Dalgalı saçlar en yaygın saç türüdür. Kısa kesimlerde de oldukça dikkat edilmesi gereken saç cinsidir. Saça verilen katlar dalgalar hesaba katılmadan yapıldığında facia ile sonuçlanabilir. Bu yüzden kısa dalgalı saç kesimlerinde özellikle maharetine güvendiğiniz bir kuförü tercih etmelisiniz.

Kahküllü Saç Kesim Modelleri

Kısa, kahküllü saç kesim modelleri ile üniversite günlerinize geri dönebilirsiniz. Sade ve şık görünüşü ile en çok tercih edilen saç modellerinden bir tanesi kısa kahküllü saç kesim modelleridir.

Yuvarlak Yüzler İçin Kısa Saç Kesim Modelleri

Eğer yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz, düz ve ortadan ayrılmış saç modellerini tercih edebilirsiniz. Bu hem yuvarlak yüz hatlarınıza uyum sağlayacaktır.

Düğün İçin Kısa Saç Modelleri

Düğünlerde her zaman saçlarımız için en iyi kararı vermek isteriz. Bizde burada size düğün için kısa saç modelleri ile ilham vereceğiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık