Trend Eşarp Modelleri

554 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

2021 kış eşarp koleksiyonunda birbirinden hoş eşarp modelleri yer alıyor. Bu dönem en çok tercih edilen eşarplar ortasında ipek eşarplar bulunuyor. Dönemin gözdelerinden olan eşarp modelleri renk çeşitliliği ve kumaşının parlaklığıyla dikkat çekiyor. 2021 döneminde trend olacak 5 eşarp modellerini sizlere sunuyoruz. Gelin daima birlikte bakalım…

Muhafazakâr giysi için eşarp ve şallar olmazsa olmaz modüller ortasında yer alıyor. Tesettür modasında son vakitlerde hem kullanışlı hem de şık eşarp modeller daha fazla seviliyor. Her mevsime uygun olan ipek eşarplarda üretimi yapılan bu kumaş cinsinde çoğunlukla soft renkler tercih edilir. Bu eşarp modellerinde hareketlilik katmak için çiçek desenleri kullanılır. Lakin 2021 kış döneminde daha çok Twill, fitilli yani kabartmalı kumaş tercih ediliyor. İslami kurallara uygun örtülen eşarplar, tesettür kombinlerine uygun bir biçimde seçilmektedir. 2021 kış döneminde en çok tercih edilen eşarp modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz:

2021 EN HOŞ EŞARP MODMakyajciRİ

Günlük, resmi, spor, şık, ağabeye üzere ortama nazaran uygulayacağınız tarzlara nazaran eşarpları seçmek gerekir. 2021 eşarp trendleri ve markaların her dönem yenilediği eşarp modelleri ile tarzınızı özelleştirebilir, eşarp koleksiyonunuzla hep yeterli görünebilirsiniz.

Tesettür giyside bayanlar şık ve sade görünmek için eşarplar da ipek ve fitilli eşarplar ahengi yakalamaya çalışıyor.

Eşarplardaki zenginlik, yeni modeller, kumaşlardaki doku farklılıkları, eşarpların özellikleri eşarp kullanımını direkt etkiliyor.

Armine Twill İpek Eşarp
164,90₺

Armine İpek Eşarp Tivil
180,00 ₺

Silk Home Twill Ipek Eşarp Vilayet
139,90 TL

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık