Sünnet Annesi Saç Modelleri

839 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Osmanlı’dan bu yana bir gelenek haline gelen sünnet düğünleri; erkek çocuklar için çoğu zaman oldukça keyifli ve unutulmazdır. Bol bol eğlenmek, fotoğraf çekmek ve oğlunuz için bolca hediye anlamına gelen bir sünnet düğünü planlıyorsanız, sünnet çocuğu annesi olarak bu organizasyonda sizin nasıl görüneceğiniz de oldukça önemlidir. Bu yazımızda bu nedenle sünnet annesi saç modelleri hakkında geniş fikir vereceğiz.

Sünnet annesi saçı denince, akla genellikle sünnet annesi topuz saç stilleri gelir. Sünnet düğününde tercih edebileceğiniz farklı saç modelleri de vardır. Burada, bir sünnet annesi olmanın ötesinde, kıyafetinize uygun bir saç modeli tercih etmeniz de oldukça önemlidir. Biz de bu yazımızda sünnet düğünü saç modelleri incelemesinde bulunduk. Umarız kendinize uygun sünnet düğünü saç modelini yazımızda bulursunuz.

Sünnet Annesi Topuz Saç Modelleri

Bir düğün, davet, parti ya da bir organizasyon düşünüldüğünde, kadınların en çok tercih ettiği saç modellerinin başında topuzlar gelir. Ense topuzu, tepeden topuz, dağınık topuz, örgülü topuz, sıkı bir topuz gibi pek çok farklı model seçeneği arasından, sünnet annesi saçı için genellikle dağınık topuzlar tercih edilmektedir.

Sünnet annesi topuz saç stilleri

Düğün sahibi olduğunuzu belli edecek gösterişli bir topuzdan uzaklaşmak istiyorsanız, elbisenizi tamamlayacak sıkı bir topuz ya da tepeden sade bir topuz da tercih edebilirsiniz. Sünnet annesi topuz saçı arasından seçim yapmak istemiyorsanız, daha farklı saç modellerine de göz atabilirsiniz.

Sünnet Annesine Yakışan Saç Modelleri

Oğlunuzun sünnet düğününde gösterişli, şık ve dikkat çekici görünmek istiyorsanız, seçtiğiniz elbiseye uygun bir abiye saçı tercih etmelisiniz. Örgüler, dalgalı saçlar, topuzlar ve daha pek çok model arasından seçim yapabilirsiniz.

Sünnet annesi için saç modelleri

Uzun ve gür saçlarınız varsa, böyle bir model sizin için harika bir seçim olabilir. Sünnet düğünü için straplez bir elbise tercih ettiyseniz, saçların ön plana çıktığı böyle bir görünüm tercih edebilirsiniz. Uzun ve dalgalı saçlara uygun arkada şık bir toka da böyle bir saç modelinin tamamlayıcısı olacaktır.

Sünnet annesi için topuz modelleri

Örgü ve topuzu buluşturan bir saç modeli, özellikle de sırt dekolteli bir elbise için harika bir seçim olacaktır. Sünnet annesi olarak sade bir elbise tercih ettiyseniz, bu tarz gösterişli bir saç modeli tercih edebilirsiniz.

Sünnet annesi saç modelleri her zaman gösterişli olmak zorunda değildir. Gösterişli bir elbise tercih ettiyseniz, saç seçiminde daha sade modellere yönelebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık