Son Devirlerin Yükselen Trendi: Türban Bereler

625 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

En tanınan modeller yün ve kadife deri türban bereler olacak. Son periyotlarda defilelerde yer alan ve parlak renklerden ve doğal renklerden dizayncılar tarafından hazırlanan türban bereler bu yıla damga vuracak. Kırmızı, zümrüt yeşili, siyah ve pembe renklerle öne çıkacak üzere duruyor. Pekala en hoş türban modelleri nelerdir? Sizler için araştırdık. İşte yanıtlar:

Defilelerde enteresan bir türban şapka ortaya çıktı. Ortada toplanmış küçük bir şapkaya benziyor, alt kısmı dolaylı ve perde biçiminde. Günlük tarzları en hoş halde tamamlayan aksesuarlardan biri olan kışlık şapka ve bereler soğuk günlerde bayanların vazgeçilmez modülleri ortasında yer alır. Dış görünüşüne ehemmiyet veren bayanlar kombinlerine en uygun şapka ve bere modelleri ile tarzlarına ekstra şıklık katmayı çarçabuk başarır. Aksesuarların bayanlar için ne kadar büyük bir kıymet söz ettiği son devirde ortaya çıkan türban modelleriyle gösteriyor. Farklı malzemelerden tasarlanan türban bere modelleri epeyce fazla çeşit, renk ve desene sahiptir. Kullanımları son derece kolay olan türban bere modelleri baş etrafını tam kavrayarak size ergonomik tutuş imkânı tanır. Rüzgârlı havalarda dahi baştan çarçabuk çıkmayan bereler, tüm günü konforlu bir formda geçirmenize imkan tanır.  Aksesuarsız farklı renk modelleri iş görünümüne uygundur ve dışarı çıkmak için parlak kumaşlardan yahut yapay elmaslardan yapılmış bir türban bere kullanabilirsiniz. Çok sayıda tarz ve şapka modeli var. 2020-2021 sonbahar-kış döneminin en modasına bakacağız.

SON VAKİTLERİN TANINAN TRENDİ TÜRBAN BERE MODMakyajciRİ

Soğuk hava şartlarında hem sıcak tutan hem de hoşluğu ve görünüşüyle kendine hayran bırakan bere modelleri bulunuyor. Farklı tarzlara hitap edecek halde geniş eser yelpazesi ile üretilen modeller spor ya da klasik kombinlerinize çarçabuk ahenk sağlar.

Son devirde trend olmuş bere modellerinin en ilgi cazip modeli farklı görünüşüyle dikkat çeken Türban bere modelleridir.  Gardırobunuzun en beğenilen kesimi olmaya aday olan Türban bere ile dikkatleri üzerinize çekebilir, kışlık tarzınızı en havalı formda tamamlayabilirsiniz.

Hoşluğu, görünüşte hayli kolay olması ve çeşitli dış giysi seçeneklerine uymasıdır.

Şapkanın modeli başın etrafına tam oturur ve hür bir uca sahiptir. Başın biçimine hangisinin uygun olduğuna bağlı olarak etek ucu olan yahut olmayan şapka seçimi size kalmıştır.

Görünümünde şıklığı tercih eden kızlar için türban bere harikadır. Uçan bir elbise ve bir kaşe kaban ile birde manzaraya bir türban bere eklerseniz, Fransız bir bayanın hoş bir imajına sahip olabilirsiniz.

Renk seçimi

2020/2021 sonbahar-kış dönemi için dizayncılar parlak renkler sunar, fakat doğal olanlara daha yakındır.

Yani Marsala, sarı, kırmızı, zümrüt, mavi, turuncu, mor. Bu renkler sonbahar-kış dönemi için en güzeli olacaktır.

Ek olarak, bu renklerin şapkaları ve atkıları, imgeyi eksiksiz bir biçimde tamamlayacak yahut öne çıkacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık