Okul için En Basit Saç Modelleri

602 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Okula gitmek, pek çok yönüyle keyifli ve eğlenceli olsa da; sabah erken uyanmak ve gözünü açmadan hazırlanmaya çalışmak bir hayli zorlayıcı olabilir. Saçınız ve görünümünüzü tamamlamak için sabahları ne kadar zaman harcıyorsunuz? Sabahları okula gitmek için hazırlanırken bu süreyi kısaltmak ister misiniz? Bu yazıda bulabileceğiniz okul için kolay saç modelleri, kolay yapılışları ve şık ve modern görünümleri ile oldukça pratik seçeneklerdir.

Okul için kolay saç modelleri denince; akla tepeden topuz, ense topuzu, yandan örgü, balık sırtı örgü ve klasik örgü gibi modeller gelir. Bu saç modellerini kullanarak, haftanın her günü farklı, pratik ve modern saç modelleri elde edebilirsiniz.

Günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz bu saç modellerinin büyük bir çoğunluğu, çalışan kadınlar için de uygun seçeneklerdir. Örgüler, topuzlar ve at kuyrukları ile okul için kolay saç modelleri hakkında daha fazla öneriye ihtiyacınız varsa, galerimizde yer alan fotoğraflardan ilham alabilirsiniz!

Okul İçin Havalı Saç Modelleri

Okula giderken sıradan bir at kuyruğu yapabilir ya da biraz daha havalı bir model ile okulun ilgi çekici kızları arasında yerinizi alabilirsiniz.

Okul için havalı saç modelleri

Okula giderken saçlarını açık kullanmayı sevenlerden misiniz? Saçlarınızı açıkta bırakıp hafif bir maşa ile dalgalandırdıktan sonra, ışıltılı ya da renkli tokalar ile saçlarınızı daha havalı gösterebilirsiniz.

Okul için saç örgüsü modelleri

Klasik saç örgülerinden sıkıldınız mı? Saçlarınızı ön ve arka olarak ikiye ayırdıktan sonra, ön tutamlarını örüp bir kısmını da tepeden toplayabilir ve geri kalanını da açıkta bırakarak havalı ve ilgi çekici bir saç modeli elde edebilirsiniz.

Bu saç modelinin yapılışı göründüğünden çok daha kolaydır. Bu tarz bir saç modelini, günlük hayatta ve hatta bir partiye giderken de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Okul için havalı saç modelleri

Yukarıda yer alan altı farklı saç modelinin her biri okul için, ofis için ve günlük kullanım için uygundur. Pratik bir örgüyü bir anda havalı bir topuza, ön tutamları örerek pratik bir kullanıma ve balık sırtı at kuyruğu ile havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Okul için saç modelleri için kullandığınız klasik saç modellerinden sıkıldıysanız, yukarıdaki modeller bir hafta boyunca işinize yarayabilir!

Okul İçin Saç Modelleri Kısa

Kısa saçlarınız varsa, okula giderken model seçeneği konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hemen her gün saçlarınızı açık kullanmaktan sıkıldıysanız, pratik ve kullanışlı okul için kısa saç modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Okul için kısa saç stilleri kolay

Omuz hizasında saçlarınız varsa, yukarıda yer alan her modeli okulda ya da günlük hayatta kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Lise kızları ya da üniversiteli genç bir kızın tarzına çok uyan bu saç modellerini yapması da oldukça pratik ve rahattır. Okul tarzınızı tamamlayacak pratik ve şık kısa saç modelleri arıyorsanız, yukarıdaki 6 farklı modeli bir hafta boyunca uygulayarak her gün farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Okul İçin Kolay Saç Modelleri ve Yapılışları

Okul için kolay saç modelleri arayanlar için aşağıda yapılışlarını gösteren önerilerin de yer aldığı bir galeri hazırladık. Saç örgüleri, klasik bir at kuyruğu, dalgalı saçlar, yandan örgüler, ikiye ayrılan saçlar, tepeden topuzlar ve en havalı görünümleri ile birbirinden pratik ve havalı 18 saç modeli ile bir ay boyunca okula giderken her gün farklı görünebilir ve sabahları ayna karşısında fazla vakit harcamadan evden çıkabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık