Minimalist Gelinlik Nedir? Minimalist Gelinlik Modelleri

532 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Gelin için en değerli şey hayatında bir kez giyeceği gelinliktir. Bu yüzden genç hanımlar evlenme sürecinde en büyük kararsızlığı gelinlik seçerken yaşıyorlar. Elbette ki hayalindeki gelinlik ve bu gelinliğin nereden bulunabileceği merak mevzusudur. Bu dönem evlenmeyi düşünüyorsanız, alışveriş yapacağınız vakti çok yeterli seçmeliniz. İşte göz kamaştıran birbirinden hoş ve minimalist gelinlik modelleri

Birbirini seven çiftlerin hayatlarını birleştirmek için karar verdiği bu günde kızlar en hoş halde damadın karşısına çıkmak ister. Bu yüzden gelinlik seçerken çok özenerek ve araştırarak gelinliğini seçmeye çalışırlar. Her genç kızın düşü olan gelinlikler her sene farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Kimi periyotlar kabarık kimi periyotlar dantelli, tüllü kimi periyotlarda de epeyce spor ve sade oluyor. 2021 modasında minimalist anlayışı tüm hayatında uygulamayı hayal eden gelinlerin tercihi olacak. Düz sade gelinlik modelleri çoğunlukla şık dokunuşlara sahiptir. Düğününüzde, zerafetinizi ve güzelliğinizi ön plana çıkaran sade gelinliklerle aslında çok asil ve mükemmel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

EN HOŞ MİNİMALİST GELİNLİK MODMakyajciRİ 

Askılı A Kesim Dantelli Minimalist Gelinlik OLEG CASSİNİ
FİYAT: 4.245,75 TL

Gelinlik, Minimalist usul, ETSY
Fiyat:2.578,70 TL

Saten Gelinlik, Minimalist Gelinlik, ETS
Fiyat:2.308,66 TL

Kayık Tül Yakalı Dantel İşlemeli Dar Kesim Gelinlik OLEG CASSİNİ
FİYAT: 2.950,00 TL

Uzun kollu minimalist beyaz şifon gelinlik, ETSY
FİYAT 3.787,27 TL

Koronavirüsle birlikte hayatımızda birçok şey değişmeye başladı. Son günlerde evlenecek çiftler düğün salonları mecburî olarak kapatıldığı için daha çok sade nikah merasimleri tercih ediliyor. Bu yüzden genç hanımlar minimalist gelinlikleri daha çok tercih etmeye başladı. Minimast gelinliklerde bu sene dantel ayrıntıları bulunuyor.

Minimalist dantelli gelinlik modellerini, seçeceğiniz aksesuarlar ile kombinlerken, aksesuarların birbirine çok yakın olmamasına dikkat edin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık