Makrome İpli Çeyrek Bileklik Modelleri

705 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Son devirlerde bayanlar tarafından çok beğenilen Makrome ipli çeyrek bileklik modelleri alışverişlerinde de artışlar gerçekleşmeye başladı. Makrome ipli çeyrek bileklik takmak isteyenler, Makrome ipli çeyrek bileklik fiyatlarını araştırmaya başladı. Pekala son devirlerin favori trendi olan Makrome ipli çeyrek bileklik modelleri neler?Makrome ipli çeyrek bileklik özellikleri neler ve fiyatları ne kadar? İşte karşılıklar:

Çeyrek altın, Türkiye’de en yaygın olarak kullanılan yatırım aracı olarak bilinir. Bayanların altın günlerinde vazgeçilmez çeyrek altındır. Çeyrek altını alırken farklı fiyat üzerinden satarken de farklı fiyat üzerinden bedellendiriliyor. Çeyrek altın 22 ayar olup 18 mm çapında ve kulpsuz hali 1.75 gram tartısında gelir. Yatırım için en uygun altın cinslerinden olan çeyrek tıpkı vakitte piyasada en kolay bulunan altın çeşitleri ortasında yer alıyor. Düğünlerde, özel günlerde ekseriyetle çeyrek altın takmak adettendir. Sattığınızda fazla fiyat farkı olmadan yakın bedelde fiyat karşılığında bozdurmak mümkün. Çeyrek altında yeni ve eski tarih durumu bulunur. Bulunduğumuz yıl tarihi varsa üzerinde yeni çeyrek altın olarak geçmektedir. Bulunduğumuz yıl değil de geçtiğimiz yıllara ilişkin tarih varsa eski tarihlidir. Yeni tarihli ile eski tarihli çeyrek altında alım ve satım ortasında fark yoktur. Son periyotlarda altın fiyatları arttığı için olağan burma bilezikler yerine daha hafif ve daha şık duran makrome çeyreklik bileklikler tasarlandı. Bayanların çok beğendiği ve her keseye uygun olan makrome bilekliklerde birkaç farklı çeşit modelleri bulunuyor. Peki Makrome ipli çeyrek bileklik modelleri nelerdir? En hoş çeyrek bileklik fiyatları ne kadar? İşte karşılıklar:

EN HOŞ ÇEYREK BİLEKLİK FİYATLARI

Benzerlerine nazaran daha düşük bir personellik isteyen makrome çeyrek bileklik, bu özelliği sebebiyle altına yatırım yapanların öncelikli tercihi olmaktadır.

ALTİNOFİSİ: Üç Çeyrek Altınlı Makrome Örgü Bileklik 22 Ayar Altın 

Fiyat 2.870,7 TL

22 ayardan yapılan bu çeyrek, makrome iple birlikte birleştiriliyor. Son vakitlerin favori trendleri ortasına giren Makrome ipli çeyrek bileklik genç kızların favorisi oldu.

Çeyrek Reşat İpli Örme Bileklik
Fiyat: 1.000 TL

Makrome ipli çeyrek bilekliğin en dikkat çeker yanı, bozduruldukları vakit maddi açıdan hiçbir kayıp yaşatmamasıdır.

İstediğiniz renkte makrome iple yapılmış çeyrek bileklik modelleri seçebilirsiniz.

ALTİNPLAZA: 22 Ayar Reşat Tuğralı Nazar Boncuklu Deri Kordon Altın Bileklik
Fiyat: 3,849.30 TL

Hem makrome ip hem de ortalarına bocuklar serpiştirilmiş çeyrek bileklik modelleri de bulunuyor. Makrome ipli çeyrek bileklikler hem uygun  hem de çok rahat kullanım kolaylığı sunuyor.

PIRLANTA KUYUMCU:22 Ayar Çeyrek Altın Makrome Örgü Çerçeveli İpli Bileklik
Fiyat: 955,00 TL

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -