Kış Döneminin En Uygun Ton Sür Ton Kombinleri

605 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

2021 kışının en favori renkleri, kendine yakın renk tonlarıyla yani son yılların en moda giysi usullerinden biri olan ton sür tonla kendini göstermeye devam ediyor. Bilhassa bej ve kahve tonlarının birleşimini keyifliyken; beklenmedik biçimde ton sür tona adapte olan yılın renkleri de bu moda akıma ahenk sağlıyor. Gelin dönemin en güzel ton sür ton kombinleri nelerdir, Ton sür ton nedir? Daima birlikte görelim…

Ton sür ton giysi son devirlerde en çok tercih edilen moda akımlarından biri haline geldi. Ton sür ton giysi Moda tabirleri sözlüğünde en sık kullanımlarından tabirlerinden biri oldu. Kemer, çanta, kıyafet ve ayakkabıda bir bütün olarak uygulanan ton sür ton, tek bir rengin farklı tonlarının kombininiz üzerinde birlikte kullanılmasına deniliyor. Tıpkı vakitte ton sür ton kullanımı kendi içinde ustalık ve maharet gerektiren bir giysi biçimi olarak yerini alıyor. Ton sür ton yani birebir rengin farklı tonlarıyla oluşturacağınız kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri seçtiğiniz kıyafetlerin bütün olarak ahenk içinde olması gerektiğidir. Bu trend, tıpkı rengin tıpkı tonunu her eserde kullanmak değil; bir rengi farklı tonunu ahenk içinde kullanmakla yakalayabileceğiniz bir moda akımıdır. İşte kışa özel ton sür ton kombin teklifleri ve ton sür ton tesettür kombin yapmanın püf noktaları:

 KIŞ DÖNEMİN EN DÜZGÜN TON SÜR TON KOMBİNLERİ

Yeşil ve tonları

Mint yeşili, çağla yeşili, yağ yeşili, amber yeşili, asker yeşili ve haki… Yeşilin tüm bu tonlarının bir ortadaki ahengini harika. Bilhassa dönemde açık ve soft renklerin bir ortada kullanıldığı yeşilin tonlarında ‘mint’ rengi en beğenilen olabilir. Çağla yeşili kabanla, mint rengi etek, bir ton açığı kazak ve amber yeşili şalla mükemmel bir kombin yapmak mümkün. Yahut Çağla mint hırkasıyla haki pantolon kombiniyle süper bir şıklık elde edebilirsiniz.

Eforsuz şıklık: Mor ve tonları

Mor ve tonların kombinlerken her ne kadar güç olsa da bu dönem bilinen bilakis kendine yakın tonlarla bir ortaya getirdiğinizde ortaya harika imgeler çıkıyor. Örneğin koyu mor bir pileli eteği, lila sweat ile kombinlerken yeniden bu renkteki şalı kullanmak ya da patlıcan moru bir ekiple lila şal ile eşleştirdiğinizde sonuç şahane.

Pembe ve tonları

Tesettürlü bayanların son periyotlarda çok yaptığı ve görünümlerine en yakışan tarzlardan biri, pembe ile yapılan ton sür ton kombin modelleridir. Soğuk havaların karamsarlığından çıkış yapmanızı sağlayan Makyajci, şeker pembesi, soft pembeler bir ortada epey genç görünüyor.

Naturel Bej ve tonları

Ton sür ton denince birinci akla gelen renklerden biri bej ve tonlarıdır. Bej ve tonları her renkle olan ahengi münasebetiyle da birçok bayan tarafından çok seviliyor. Hem şık bir davete hem de sokak tarzına ahengiyle baştan aşağı bu rengi kullanmak epeyce çok keyifli oluyor.

Capcanlı Mavi ve tonları

Bilindik ton sür ton renklerinin bilakis mavi ve tonları yeni dönemde en canlı görünümleriyle bu dönemin favorisi olacak. Dönemin favorisi bol bir jean ile buz mavisi trikoyu kombinleyip mükemmel bir şıklık yakalayabilirsiniz. Üzerine indigo rengi capcanlı peluş kabanı ve bebe mavisi bir şalla tamamlayabilirsiniz. Tıpkı vakitte bu kombinin altına beyaz postalları giyerek ton sür ton bir ahenk yakalamak mümkün.

 Kahve Tonları

Kahve tonları bej ile yapılan ton sür ton tarzından biraz farklıdır. Kahve tonlarıyla yapacağınız bu kombinlerde daha çok koyu kahveler, camel, taba, tarçın hatta sarıya kaçan hardal, turuncuya kaçan kiremit, kırmızıya kaçan yanık kına tonları da ekleyip kombinleyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık