Kırmızı Renk Nasıl Kombinlenir? Püf Noktaları

603 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Renk kartelasının en özel renklerinden biri olan kırmızı rengi çok gösterişli ve podyumlarda en öne çıkan renkler ortasında yer alıyor Daha çok, özgüveni yüksek ve kendine güvenenlerin tercih ettiği kırmızı, dikkat cazipliği ile her ortamda ilgileri üzerine toplamayı başaran bir renktir. Pekala kırmızı renk nasıl kombinlenir, kırmızıya uyumlu renkler nelerdir? “Makyajci.com” takımı olarak sizler için araştırdık.

Kırmızı hakikat ve hoş kombinlendiğinde usta bir sanata yapıtına bakılıyormuş üzere tesir yaratırken ne yazık ki yanlış kombinlendiğinse ise istenmeyen göz yoran sonuçlar doğurur. Birden fazla kere rahat giyinmeyi ve birebir vakitte şık olmayı isteriz. Kırmızı renk bu isteğimizi karşılamak için hayli başarılı kombinler sunabilir. Örneğin, kırmızı renk ile en çok yakışan spor kıyafetlerin başında kotlar gelir. Kırmızı triko, gömlek üzere üst kıyafetlerin altına kot pantolon tercihi her vakit muvaffakiyet garantisi verir. Kırmızı deri ceketin altında kot pantolon yahut etek tercihleri ise hayli havalı ve hoş kombinlerdir. Dolayısı ile kırmızı ve kot ahengini alt ve üst kıyafetlerinde sınırsızca kullanabilir ve spor şıklığını her ortamda yakalayabilirsiniz. Kıyafetinizi en âlâ biçimde ortaya çıkarmak için onu hafifleten renklerle eşleştirmeniz ve tıpkı vakitte güzelce tamamlamanız gerekir. Kırmızı renk nasıl kombinlenir, kırmızıyla uyumlu  renkler ve kombinleri sizlerle…

KIRMIZI RENK  KOMBİN TEKLİFLERİ

Kırmızı, beyaz yahut siyah üzere nötr renklerle epeyce kolay bir formda eşleştirilebilir. Şık kıyafetler için griler, kahverengiler yahut toprak tonları tercih edin. Yaz aylarında mandalina, maviler ve hardallar canlı görünür. Nereye gittiğinize ve ferdî tercihinizin ne olduğuna bağlıdır, lakin işte her şeyin birazını içeren bir liste.

Siyah Ve Kırmızı

Alışılmışın dışında bir kombinasyon üzere görünebilir, lakin yanlışsız yapıldığında çok şık görünüyor. Bununla birlikte, koyu kırmızıları ve siyahları tercih etmeyin zira epey kalitesiz görünüyor. Siyah giymek istediğinizde hafif bir domates kırmızısı tercih edin. Desenler, bölümler ve katmanlarla oynayın. Kırmızı rujlu pileli etekler ve baskılı deri ceketler de şık bir yol.

Kırmızı Ve Mavi

Kırmızı ve mavi şık bir kombinasyon olabilir. Aksi tarafta olmak için kırmızı bir şapka ile bitirin.

Sarı ve Kırmızı

Sarı ve kırmızı muhtemelen aklınıza gelen birinci renk kombinasyonu değil. Lakin, dikkatli yaptığınız sürece spor kombinle süper ahenk yakalayabilirsiniz.

Gri ve Kırmızı

Gri, resmi giysi için kusursuz bir renktir. Grinin soğuk tonu kırmızının öne çıkmasına ve tüm konuşmayı yapmasına müsaade verir.

Yeşil ve Kırmızı

Kadife, kırmızı ve yeşili bir ortaya getiren enteresan kumaş seçeneklerinden.

Kırmızı ve Kızıl Kırmızı

Farklı kırmızı tonlarını birleştirmek son periyotlarda çok tercih edilen seçenekler ortasında yer alıyor. Halihazırda dolabınızda bulunan modüllerle şık bir görünüm yaratma fırsatı verir. Bu kızıl kırmızı pantolon, kırmızı deri ceket ve siyah balıkçı yaka tam da bunu yapıyor.

Kırmızı ile Siyah beyaz

Siyah beyaz bir kıyafetle mi çıkıyorsun ? Orada biraz kırmızıyı patlatacak alan olduğunu biliyorsun, değil mi? Şişme montla sokak tarzında hem rahat hem şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kırmızı ve Deniz mavisi

İşte deneyebileceğiniz öbür bir Paris sokak tarzı görünümü. Deniz mavisi bir elbiseyi, kırmızı bir kaşe bir kaban ve kırmızı stilettolarla harika bir ahenk sağlayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık