Irina Shayk ve Falconeri’den Muhteşem Trendler

629 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Ürünlerinde kaşmir, yün ve rafine iplikler kullanan İtalyan kalitesinin ve işçiliğinin simgesi olan Falconeri’nin marka elçisi dünyaca ünlü model Irina Shayk kamera karşısına geçerek bu yılbaşında hem şık hem de rahat olmanız için ihtiyacınız olan şık ve rahat parçalar ile poz verdi.

Yılbaşı gecesi kıyafetiniz için Falconeri’den ilham alın

Geçirdiğimiz zorlu zamanları bu yılbaşı gecesi arkamızda bırakmaya hazırlanırken evinizin konforunda geçireceğiniz bu özel gecede doğru kombini seçebileceksiniz.

Irina Shayk da bu özel gece için kamera karşısına geçerek bu yılbaşında hem şık hem de rahat olmanız için ihtiyacınız olan Falconeri özel koleksiyonu ile poz verdi.

Falconeri’nin minimalist ve sade tasarımları elyafların eşsizliğinin altını çizer nitelikte ve özel anlarınızda mükemmel seçim olarak karşımıza çıkıyor. İtalyan işçiliğini ve kalitesini yansıtan kaşmir gibi elyaflar ile tasarlanan parçalar ile Falconeri tam da bu yılbaşına uygun kombinlerini sunuyor.

2009 yılından bu yana Calzedonia Group bünyesinde yer alan ve Türkiye’deki ilk mağazasını geçtiğimiz yıl Nişantaşı’nda açtıktan sonra Türk moda severler tarafından benimsenen marka, ardından önce İstinye AVM’de, son olarak da 2021’nin Eylül ayında Zorlu AVM’de açtığı 3. mağazası ile Türkiye’deki yerini sağlamlaştırdı.

İtalyan işçiliği kalitesini her koleksiyonunda ürünlerine yansıtan, özenle seçtiği malzemeler ve üst kalite dokuma teknikleri ile eşsiz ve şık ürünler tasarlayan Falconeri, ilhamını her zaman doğadan alarak, iş ortamından, günlük yaşama kadar hem kadınların, hem erkeklerin her anına hitap ederek rahatlığı ön planda tutmayı amaçlıyor.

Falconeri’nin Irina Shayk ile iş birliği yaptığı yeni yılbaşı koleksiyonundaki özel parçaları fotoğraf galerimizden görebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık