Hangi Pantolonla Hangi Ayakkabı Giyilir?

550 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Güzel giyinmek ve şık görünmek için her şeyden evvel kombinleyeceğiniz modüllerin uyumlu olması gerekir. Bayanların en çok yaptıkları tarz yanılgılarından biri kombini yaptığında son olarak pantolon altına uymaya ayakkabı seçmeleridir. Bazen pantolonların kesim tipleri farklı olduğu için altına hangi ayakkabıyı tercih etmemiz gerektiğini şaşırıp kalırız. Pekala hangi pantolonla hangi ayakkabı giyilir. İşte ayakkabı teklifleri

Hangi ayakkabının neyle giyileceğini seçmek kolay bir iş değil ve seçim yapabileceğiniz çok şey olduğunda daha da zorlaşıyor. Giyinmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olmak için, bilhassa ayakkabılarınız kelam konusu olduğunda, gardırobunuzda hangi topukluların, sandaletlerin ve spor ayakkabıların en yeterli eşleştiği konusunda bir avuç dolusu kılavuz hazırladık. Kumaş, kot, İspanyol paça, dar paça pantolon, bilek uzunluğu pantolonla giyilecek en yeterli ayakkabıları kapsayan bilinmesi gereken bir kılavuz oluşturduk. Jean pantolonlarla eşleştirilmesi gereken en güzel tarzları seçtik ve bugün, geniş ayakkabılarla giyilebilecek en âlâ ayakkabılara odaklanıyoruz. Hangi pantolonla hangi ayakkabı giyilir? İşte pantolon altına ayakkabı seçimi yapmanın püf noktaları:

HANGİ PANTOLONLA HANGİ AYAKKABI GİYİLİR?

Dar paçalı kısa pantolonları stilettolarla kullanabilir ve çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dar ve kısa paçalı pantolonlar uzunluğunuzu uzun göstereceği için altına filet ayakkabılar, babetler ve oxford biçimi ayakkabılarda hoş görünür.

Dar paçalı ve kısa pantolonları bilek ayrıntısı olan ayakkabılarla da kullanabilirsiniz. Lakin bu türlü bir ayakkabı kullanmak istiyorsanız uzun uzunluklu olmanız gerekir.

Dar paçalı pantolonlarla kullanabileceğiniz bir öteki ayakkabı modeli de boğazı desenli kısa botlar ve uzun çizmelerdir.

Bol paça pantolonlarla son yıllarda en çok tercih edilen model dolgu topuklar.

Bunun yanı sıra takunya modeli ayakkabıları ve botları da kullanabilirsiniz. Bol paça pantolon altına giyeceğiniz dolgu topuk bir ayakkabı sizin daha uzun olduğunuz algısı yarattığı üzere pantolonun paçasını da gösterişli hale getiriyor.

İspanyol paça pantolonlarda birebir vakitte stiletto ayakkabılarda tercih edebilirsiniz.

Kısa İspanyol paça pantolon ile kısa bot modelleri tercih edebilirsiniz.

Çabucak çabucak birçok şeye ahenk sağlayan spor ayakkabılar bilhassa jean pantolonlarla birlikte kombinlendiğinde harika bir ahenk sağlıyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -