En Çok Sevilen Uzun Saç Modelleri

983 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun saç modelleri kadınlarda en sık tercih edilen stiller arasındadır. Genel olarak kadınlar kısa saçtan ziyade uzun saçı tercih ederler.

Uzun saçın bu kadar fazla tercih edilmesinin nedeni şüphesiz çok fazla modelin uygulanabilirliğini sağlamasıdır. Bukleli, düz, dalgalı, örme modeller rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Uzun saçlar, bakımı yönünden başımıza dert gibi görünse de, uzun saçların karizma ve asaleti hiç yabana atılacak bir şey değil. Evet belki kısa saçlara sahip olsanız bakımını daha kolay yapabilir, dışarı çıkacağınızda daha çabuk hazırlanabilirsiniz. Ancak bu yazımızı inceledikten ve sizler için seçtiğimiz ilham veren uzun saç modelleri galerimizi gördükten sonra fikrinizin değişeceğine eminim.

Uzun Saç Modelleri Fikirleri

Eğer uzun saçlara sahipseniz, bu saçlar ile yapabileceğiniz pek çok şey vardır. Evet kimse saçlarından memnun değil, düz saçlı insanlar, dalgalı saç istiyor, dalgalı saça sahip insanlar düz saçlar istiyor, ancak unutmayın kısa saçlı, saçı kolay uzamayan insanlar ise kesinlikle uzun saç istiyor! Bu yüzden uzun saçlarınızın değerini bilin ve yazımızı okumaya devam edin (:

Dağınık Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Saçın şekli ile ilgili endişeniz varsa hayat kurtarıcı nitelikteki muhteşem bukleler, su dalgası perma saç modelleri olabilir. Hatta öyle güzel örgü saç modelleri var ki uzun saçlarınız ile harika görünecek. Veya uzun saçınızın güzelliğine güzellik katacak röfle saç modelleri ve hatta ombre saç modelleri sizin kusursuz görünmenizi sağlayacaktır. Sizce de öyle değil mi ?

Kolay Yapılabilecek Uzun Saç Modelleri

Evet uzun saçlar zor saçlardır, ama bu uzun saç örnekleri emin olun hem yapmak için kolay, hem de görüntü olarak kusursuz modeller. Makalemizin bu bölümünde uzun saçlara yapılabilecek kolay modeller hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız.

At Kuyruğu Uzun Saçlar

At kuyruğu saçlar özellikle uzun saç stillerinde yapımı ve kullanımı en kolay modellerden biridir. Hatta aşağıdaki resimde de göreceğiniz şekilde kısmi kuyruk ile ve dalgalı saçların bir araya gelmesi oldukça şık bir görüntü meydana getirmiştir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık