At Kuyruğu Saç Modelleri

577 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Gündelik hayatta, iş hayatında ya da gece hayatı söz konusu olduğunda, kadınlar için en pratik ve en kullanışlı saç modellerinden biri at kuyruğu saç modelleri. Kullanımı pratik oluşunun yanında, doğru yapıldığında modern ve şık bir görünüm kazandıran at kuyruğu saç stilleri, zamanınızın kısıtlı olduğu anlarda da hayat kurtarıcıdır.

Sabah uyandınız ve evden çıkmak için çok kısa bir zamanınız mı kaldı? Giyindiniz, makyajınızı yaptınız ama saçınızı yapmak için fazla vaktiniz yoksa, pratik bir at kuyruğu sizin için kurtarıcı olabilir. Klasik tepeden yapılan bir at kuyruğunun yanı sıra, fazla uğraşılmamış gibi görünen dağınık at kuyruğu saç modelleri ya da örgülü at kuyruğu saç modellerini de tercih edebilirsiniz. At kuyruğu, uzun saçlı kadınların yanı sıra, orta ve kısa saçlı kadınlar için de kullanışlı modellerdir.

Sadece günlük hayatta değil, gece dışarı çıkarken de ya da özel bir yemek, toplantı ya da şık bir davet gibi ortamlar için de farklı seçenekleri ile at kuyruğu saç modellerini tercih edebilirsiniz. Peki, sıradan bir at kuyruğu yerine, görünümünüzü tamamlayabileceğiniz en pratik ve en havalı 2021 at kuyruğu modelleri hangileridir?

Dağınık At Kuyruğu Modelleri

Sanki hiç uğraşılmamış gibi görünen ama bir o kadar da havalı duran bir saç modeli varsa, bu kesinlikle dağınık at kuyruğu saç modelleridir. Aralardan tutamların çıktığı, tepede ya da enseye yakın bir yerlerde toplayacağınız saçınızla oldukça şık ve dikkat çekici görünebilirsiniz.

Dağınık at kuyruğu

Kullanımı rahat bir at kuyruğu modeli arıyorsanız, ön tutamları açıkta bırakarak kullanacağınız böyle bir saç modelini tercih edebilirsiniz. Tepeden toplanmış ve hafif yana doğru toplanmış böyle bir at kuyruğunu, gündelik hayattan eğlenceli bir partiye kadar pek çok farklı ortamda kullanabilirsiniz. Bu tarz bir saç modeli, sportif kıyafetlerle de renkli abiyelerle de uyum sağlayacaktır.

Dağınık at kuyruğu saç modelleri

Havalar ısınıyor. Başınızda güneş gözlüğünüzle de kullanabileceğiniz havalı ve kullanışlı saç modelleri mi arıyorsunuz? 2019 at kuyruğu saç modelleri arasında da yerini alan böyle bir dağınık at kuyruğunu, hem oldukça pratik bir şekilde yapabilir hem de bittiğinde oldukça havalı ve modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Örgülü At Kuyruğu Saç Modelleri

Örgü, dağınık bir at kuyruğuna göre biraz daha uğraştırıcı bir seçenek olsa da, günün her saatine uygun modelleri ile her kadının bilmesi gereken saç modellerinden biridir.

Örgülü at kuyruğu modelleri

Yapması biraz zor gibi görünse de, örgülü at kuyrukları oldukça havalı birer saç modeli seçeneğidir. Böyle bir at kuyruğunu, ofisten düğüne kadar pek çok farklı ortamda kullanabilirsiniz. Saçın ön tutamından yapacağınız bir taç örgüsünü, at kuyruğunuz ile birleştirerek, oldukça havalı ve modern görünen saçlara kavuşabilirsiniz.

Örgülü at kuyruğu modelleri

Bu da yine hem gündelik hayatta hem de parti ve davetlerde kullanabileceğiniz bir saç modelidir. Saçınızın ön tutamına yapacağınız bir üçlü örgüyü geriye doğru örerek, saçınızın geri kalanıyla yaptığınız at kuyruğu ile buluşturabilirsiniz. Pratik, kullanışlı ve oldukça da modern görünen bu saç modelini; dilerseniz ofiste giydiğiniz etek gömlek kombini ile dilerseniz de sırtı açık bir abiye elbise ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Örgülü at kuyruğu modelleri

Bu, biraz daha klasik bir saç modeli olsa da, özellikle davetler, partiler ve düğün gibi organizasyonlar için idealdir. Dilerseniz gelin saçı olarak da kullanabileceğiniz böyle bir örgülü at kuyruğu saç modeli, oldukça modern ve şık görünmektedir.

İster dağınık at kuyruğu ister örgü at kuyruğu olsun, günlük kullanılabileceği gibi abiye üzerinde de kullanılmaktadır. Hatta gelin saçı olarak bile at kuyruğu modellerinin kullanıldığını görmekteyiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık