Abiye Saç Şekilleri Püf Noktaları

1.091 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Abiye saç modelleri özellikle düğünü olan kişinin en yakınlarının aradığı önemli konulardan biridir. Kına, nişan, düğün veya bir baloya katılacaksak yüksek ihtimalle kendimize bir abiye elbise bakmaya çoktan başlamışızdır. Hatta belkide kendi nişanımız veya kız isteme merasimimiz için uygun abiye elbise modellerini araştırıyor olabiliriz. Ama nişan için abiye bulup alsak bile mesele maalesef bununla bitmiyor ve abiyemizi giydikten sonra saçımızı nasıl yapacağımız sorunu ile karşı karşıya kalıyoruz. Biz de abiye saç stilleri konusunu etraflıca araştırıp, sizi tamamlayacak kombinlerin tüm detaylarını paylaşıyoruz.

Aslında düğün sezonu çoktan gelmiş olmasına rağmen, tüm dünyada yaşanan pandemi nedeni ile düğünler, davetler ertelenmiş durumda. Tabi bu durum bugünlerin geçmeyeceği anlamına gelmiyor. İlerleyen aylarda ertelenen düğünler, nişanlar, davetler yeniden başlayacak ve şu an için gölgede kalmış trendler yeniden gün yüzüne çıkacaktır.

Abiye Topuz Saç Modelleri

Topus saçlar genellikle abiyeler üzerinde sıkça tercih edilmektedir. İster kısa abiye olsun, ister uzun bir abiye olsun, topuz modelleri sıkça tercih edilmekte. 2021 yılında da trendler arasında en çok rağbet gören konuların başında gelmesi nedeniyle devam ettiğini görmekteyiz.

Abiye topuz saç stilleri, salaş topuzların sıkça kullanıldığını görmekteyiz. Sırtı açık abiyelerde ise özellikle enseden yapılan topuzları görmekteyiz. Ensede Topuz Modelleri oldukça revaçta. Özellikle sırtı açık gerek abiyeler gerekse diğer elbiseler olsun sıkça tercih edilmektedir.

Abiye At Kuyruğu Modelleri

Gerek günlük yaşamda, gerekse düğün ve davetlerde at kuyruğu modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. At kuyruğu modelleri genel olarak daha çok spor kombinlerde kullanılmaktadır. Sırtı açık abiye kombinlerinde de sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Abiye At Kuyruğu Modelleri

Abiye için saçlar çok fazla çeşitlilik göstermesine rağmen en çok tercih edilenler yukarıda belirttiğimiz topuz ve at kuyruğu modeller üzerinde yoğunlaşmaktadır. Salık saç modelleri ise bir nebze daha az tercih edilebilmektedir.

Abiye Elbiseye Uygun Saçlar İle Tavsiyeler

Eğer düz, uzun ve hacimli saçlara sahipseniz, bu dağınık topuz saç modeli tam size göre olacaktır.
Gördüğünüz gibi topuz saç modelinin hiçbir zaman modası geçmiyor. İster spor kıyafet giyin, ister abiye kıyafet giyin, topuz saç her zaman sizi kurtaracak ve şık gösterecektir. Abiye üstü saç stilleri arasında bizce en güzel model topuz saç modeli sanırım.

Straplez abiye kıyafet tercih ettiyseniz, saçlarınızı ister salık bırakacak modeller tercih edin, isterseniz toplayacak modeller tercih edin, kesinlikle gecenin en güzeli olacaksınız.

Straplez abiye için en çok tercih edilen saç modellerinden bir tanesi de bu görselde gördüğümüz model. Saçlarınız yeterince uzun ve hacimliyse bu saç modelini mutlaka deneyin. Abiye üstü saç stilleri içinde en güzel modellerden birisi de bu.

Sırt dekolteli bir abiye modeli tercih ettiyseniz, saçlarınızı toplamanız sırt dekoltenizi gösterecektir. Eee dekoltesi için tercih edilmiş bir abiyenin sırt kısmını saçlarınızı açık bırakarak kapatmak istemezsiniz öyle değil mi ?
Saçlarınız kısa ise, abiyenizin üzerinde saçlarınızın sönük kalmaması için daha hacimli gösteren dağınık saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık