Sticker Baskı Modelleri

195 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Sticker baskı genel olarak, bir ürüne ait olan veya üzerinde ürüne ait bilgiler bulunduran, renkli ya da siyah beyaz şekilde tasarlanabilen, kendinden yapışkanlı kâğıtlardır. Sticker baskıları pek çok kişi özel olarak yaptırmayı tercih ediyor. Bu anlamda firmamız tamamen sizlerin tercihi ile dilediğiniz modelde sticker baskı yapıyor.

Sticker baskılar, istenen ölçüde makinelerimizle üstün kalitede yapılıyor. Dilediğiniz bir sticker modeli seçerek firmamıza iletebilirsiniz. Kısa sürede sorunsuz şekilde yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Bu baskıları araba, buzdolabı, bisiklet ve duvar gibi pek çok alanda kullanmanız mümkündür. Dilediğiniz modelde sipariş verebilirsiniz. Folyo harf kesim siparişi de verebilirsiniz.

Sticker Baskı Çeşitleri 

Sticker baskı modellerinde pek çok farklı çeşit bulunabilir.  Dilerseniz folyo sticker şeklide yaptırabilirsiniz. Folyo kesim olarak yaptırdığınız stickeri, her alanda kullanabilirsiniz.

Bunun dışında baskes basım makinesi ile kesimi yapılmış olan folyo kesim de tercih edebilirsiniz. Bu modelde de dijital kesim söz konusudur. Pürüzsüz bir sticker elde edilerek, memnun olmanızı sağlıyoruz.

Bunların dışında duvar stickerler ve araba stickerleri de bulunuyor. Herkesin zevkine göre yaptığımız sticker modelleri de oldukça farklı seçeneklerde bulmak mümkündür.

Firmamız kullandığı baskı makinelerinde son teknoloji olan ürünleri tercih ediyor. Bu şekilde kaliteli, uzun vade kolay kullanılan stickerler basımı yapıyoruz. Dilediğiniz ölçü, model ve baskı türünde hizmet alabilirsiniz. Sonuçları tam isteğinize göre kusursuz şekilde yapılır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık