Heijan Kimdir?

217 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü şarkıcı Heijan’ın gerçek adı Doğan Tarda olarak bilinmektedir. Rapçi kimliğiyle Heijan olarak bilinen şarkıcı 1994 Van doğumludur. Heijan’ın en çok bilinen ve popülerliğini arttıran şarkısı “Yansın Geceler” olmuştur. Sonrasında ise “Bonzai Bom” ile son dönemde en çok dinlenen rapçiler arasına girmeyi başarmıştır. Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra oynadığı filmde de başarı elde eden Heijan “Yolsuzlar Çetesi” isimli sinema filminde yer aldı. Heijan bu filmde çaycı rolünü gerçekleştirdi.

Lakabı Heijan’ın anlamı ise “Normal Zehir” olarak bilinmektedir. Doğan Tarda’nın bu lakaba layık görülmesinin en büyük nedenlerinden biride 2017 yılında narkotik operasyonlarında emniyet tarafından gözaltına alınmasının büyük rolü bulunmaktadır. Bağcılar’da yaşayan Heijan ilk şarkısını Musti ile beraber “Yansın Geceler” adlı şarkıyı çıkararak ünlü olmuştur. Sosyal medyada olay yaratan şarkı birçok tiktok videosunda kullanılarak kısa sürede yayıldı. Heijan “Yansın Geceler” şarkısıyla adeta kısa sürede tanınan ünlü bir isim haline geldi.

Heijan “Yansın Geceler” başta olmak üzere tüm şarkılarını dinlemek isteyenler için tek adreste tüm şarkılarını indirebileceğiniz Heijan Tüm Şarkıların indir bağlantısı sayesinde uğraşmanıza, saatlerce aramanıza gerek kalmaksızın indirerek dinleme olanağına sahipsiniz. Ayrıca son dönemin en çok aranan parçalarından biri olan Heijan Feat. Muti-Yokuş Mp3 indir şarkısınıda yine bu bağlantıda rahatlıkla indirerek ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Kaynak: https://enyenimp3indir.net/

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık