Cami Halısı Fiyatları

405 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kış aylarında ısı yalıtımı önceliğine sahip olan yün halıları tercih edebilirsiniz. Peki yün cami halısı fiyatları nelerdir?

Cami halısı fiyatları elbette ki önemlidir. Ancak bundan daha önemli halıların sağladığı özellikler çok daha önemlidir. Bizde bunun bilincinde ve farkında olduğumuz için kanserojen ve sağlığa zararlı olarak üretilen halıların satışından uzak duruyoruz. Çünkü kullanımları hem sakıncalı hem kısa ömürlü (petrol maddesi içeriği olan katkı maddeleri) hem de insan sağlığı bakımından zararlıdır.

Biz doğada ham madde olarak kullanımı uygun olan birçok dokumalar olan hammaddelerini seçilerek üretilmiş olan halıların satışını yapıyoruz. Ancak bunlardan en ideal olanı yün olarak belirlendiğini biliyoruz. Ve yün ağırlıklı üretilen cami halısı satışlarında özellikle talep edildiğini de görüyoruz. Kalitesi ve dokumasına göre yün halıların kullanımı arttıkça kendini yenileyebilme özelliğine sahip olması ilk nedendir. Ayrıca bakteri üremesini engelleyen özelliği sayesinde mikrop, toz, kir barındırmaz. Tüm bunlar için özellikle cami halılarında yün halı tercih edilir. Arıca insan sağlığına uygunluğu da bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Cami Halısı Özellikleri

Yün cami halıları uzun ömürlü olması bakımından avantajlı bir kazanca sahip olacaksınız. Fiyat aralıkları caminin alanına göre cami halıları fiyatı farklı olacaktır. Tercihiniz yün halılardan yana olacaksa ömürlük denilebilecek bir kullanımı vardır. Kalitesi, markası fiyatlarda farklılık gösterir. Diğer bir farkı ise ürettiğimiz cami halıları kolay temizlene bilmesidir. Bu sayede kir tutmaz ve sık kullanım nedeniyle sürekli kendini yenileyebilmektedir. Bu özelliği ile de cami halısı fiyatları çok daha ekonomik bir hale gelmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık