The Woman Studio Aksaray Kuaför

234 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Aksaray’da yaşayan kadınların güzellik adına tüm ihtiyaçlarını karşılayan merkezin adı The Woman Studio olmaya devam ediyor. Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde kapısından içeri giren tüm kadınların mutlu şekilde ayrılması için çalışılıyor. Saç kesimi, epilasyon, je tırnak, saç boyama ve cilt bakımı gibi uygulamalar gerçekleştiriliyor.

The Woman Studio hizmetleri arasında saç tasarımı en önemli yeri tutmaktadır. Zira, saçta yapılan uygulamaların doğru ve yanlış olması güzelliğinizi tamamen etkileyecek kadar önemlidir. The Woman Studio tarafından saç tasarımı bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Saç bakımı, saç kesimi ve saç boyasının uyumlu olması gerekmektedir. Doğru saç modeline yanlış saç renklendirmesinin yapılması halinde güzelliğiniz zayıf kalacaktır. Aynı şekilde saç kesimi ve boyasının da uyumlu olması gerekmektedir. Ayrıca, cilt tonuna uygun saç renklendirmesinin yapılmasına da dikkat edilmelidir. İnce telli, kalın telli ya da hacimsiz saçlar için hangi saç modelinin uygun olduğunun belirlenmesi önem teşkil eder. The Woman Studio’nın kurucusu Ferit Yüksel yıllara dayanan tecrübesi ve birikimiyle müşterilerine özel hizmet sunmaktadır. Yanında çalışan ekibinde profesyonel olmasına dikkat etmektedir.

Her müşterinin farklı ihtiyaçları vardır anlayışı çerçevesinde hareket eden Ferit Yüksel, ‘’Mesleğimi en iyi şekilde yapmak için müşterilerimi doğru yönlendirmem gerekebiliyor. Modelde görüp beğendikleri modellerin onlar için uygun olmadığını açıkça ifade edebiliyorum. Zira, müşterimin memnun olması ve güzelliğini taçlandırması için doğru uygulamalar yapmak zorundayım. Bu yüzden detaylı bir şekilde saç tasarımı için onlarla ortak bir yol bulmaya çalışıyorum. Sonuçtan memnun olmayan hiçbir müşterim yok. Hassasiyet ve titizlikle işimizi yaptığımız için müşterilerimizi The Woman Studio’dan mutlu şekilde ayrılıyor’’ diye konuştu.

The Woman Studio da sadece saç işlemleri uygulanmıyor. Aynı zamanda cilt bakımı, kalıcı kaş, kaş tasarımı ve epilasyon gibi güzellik ihtiyaçlarına da yanıt veriliyor. Uzman personeller tarafından epilasyon uygulaması yapılıyor. Epilasyon paketleri bütçenin zorlanmasını da önlüyor. Koltuk altı, bacak, kol ve genital bölge için epilasyon yapılıyor. Aynı zamanda ağda işlemi de gerçekleştiriliyor. Randevu ile çalışan The Woman Studio en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda yer alıyor.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

FACEBOOK:  https://www.facebook.com/thewomanaksaray/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/thewomanaksaray/

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık