Ten Rengine Göre Oje Modelleri

623 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Oje kullanırkende yine ten renginize göre seçimler yapabilirsiniz. Ten renginize uyumlu olabilecek şekilde oje renklerinizi bir araya getirerek oldukça şık görünebilirsiniz. Ten renginize uyumlu seçebileceğiniz birçok oje modelleri yer almaktadır. Hangi renk oje en çok hangi tene yakuışır? İşte tüm bu soruların yanıtını bir araya getirdik! Ten rengine göre en çok hangi renk ojeler yakışıyormuş hadi gelin hep beraber inceleyelim!

AÇIK TENLİLER İÇİN…

Eğer ki cilt renginiz açık tonlardaysa tırnaklarınız için tercih edebileceğiniz oje renkleri özellikle koyu renkleri tercih edebilirsiniz Mavi, mor, şeftali tonlarını sürebilirsiniz.

KUMRAL TENLİLER İÇİN…

Kumral olarak adlandırdığımız yani orta renkli ten grubuna girenler için, bordo, mor, pembe ve koyu kırmızı renkler çok yakışacaktır. Günlük hayatınızda istediğiniz kıyafetle bu renk ojeleri kombinleyebilirsiniz.

BUĞDAY TENLİLER İÇİN…

Koyu sarı alt tonlu tenlilere en çok yakışacak oje renkleri olarak kahverengi ve sarı tonları dışında tüm renkler çok yakışacaktır. Ancak bu iki riskli rengi buğday tenli kadınların uzak durması gerekiyor.

ESMERLER İÇİN…

Koyu ten rengine yakışacak renklerin başına turuncu, kırmızı ve fuşya renkleridir. Özellikle yaz bronzluğunda neon renkleri tercih edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık