Selda Alkor’dan İBB Eski İdaresine Övgü!

484 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Türk sinemasının usta sanatkarlarından Selda Alkor, bir vatandaş olarak Koronavirüs ile çabada sıhhat sistemimizin başarısına yönelik sahip olduğu memnuniyeti lisana getirdi. Alkor ayrıyeten toplu ulaşımda, İBB’nin eski idarelerinde gösterilen emeğe de değindi.

Ünlü sanatçı Selda Alkor, Koronavirüs ile çabada Türkiye’nin başarısına ve İBB Başkanlığı’nda evvelki periyotlarda sağlanan başarılara dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Koronavirüs aşısını vurulduğunu söyleyen Alkor, ‘Sağlık sistemimiz de çok hoş işliyor. Aşılanma süreci de çok uygun yürütülüyor. Türkiye’nin her yerine büyük bir ciddiyetle sıhhat hizmeti götürülüyor.’ dedi.

Bir vatandaş olarak toplu taşıma açısından evvelki İBB idarelerinin başarısına değinen Alkor, ‘Toplu taşıma kullanırım. En çok da metroyu tercih ediyorum. Yıllar evvel yurt dışına gittiğimde ‘Niye bizim ülkemizde metro yok?’ derdim ve kıskanırdım. Fakat ülkemize de geldi ve çok hoş oldu. İstanbul’daki metro ulaşımı için evvelki belediye liderleri çok emek harcadı, emeği geçen herkese teşekkürler. Kadir Topbaş’ı geçtiğimiz günlerde kaybettik. Onu da bu vesileyle anmış olalım.’ sözlerini kullandı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık