Nars Endless Orgasm Palette’i Nasıl Kullanabilirsiniz?

638 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

NARS Endless Orgasm Palette hem gramajı hem de kullanım alanındaki genişlik sayesinde makyaj masanızın vazgeçilmezi. Bu nedenle çok daha önce çıkmış olmasına rağmen kullanım alanları konusunda sizi bilgilendirmek istedik.

Paletin ilk avantajı, tek palette allık, aydınlatıcı ve dudak parlatıcısı ile ruju bulabilmeniz. Gözlerde, yanaklarda ve dudaklarda kullanılabilen 6 adet hafif, saten kremsi pigment içeren bu çok yönlü paletin kullanım alanı sizin yaratıcılığınızla genişliyor. İsterseniz parmağınızla doğal bir şekilde, isterseniz uygun fırçalarla uygulayabileceğiniz parçalar, birlikte veya ayrı ayrı kullanılabiliyor. Benim tavsiyem tamamen kişisel olan bu ürünü parmağınızla uygulamanız.

Daha önce verdiğiniz paranın hakkını veren ürünler kategorisinde incelediğimiz paletin şu aralar 400’lerin üzerinde olan fiyatı göz korkutuyor olsa da kullanım alanındaki genişlik, küçük dokunuşlarla bile elde edeceğiniz yüksek pigmentasyonu, kesinlikle bu fiyatı hak ettiğini gösteriyor. Şimdi gelelim paleti nasıl kullanabileceğinize…

Sunulan renkler sofistike parlaklıktan ultra aydınlık bir parlaklığa kadar çeşitli görünümler sunuyor. Buna göre her rengi ayrıca inceledik.

Nasıl kullanabilirsiniz?

  • Üstte solda: Orgasm Ecstasy (Altınımsı Bej): Aydınlatıcı olarak kullanılabiliyor. Üst dudağınızın hemen üstünde veya burun ucunuzda kullanarak dudağınızın daha dolgun, burnunuzun daha kalkık görünmesini de sağlayabilirsiniz. Hafir bir makyaj yapacaksanız göz pınarlarınız için aydınlatıcı olarak da kullanabilirsiniz.
  • Üstte ortada: Deep Orgasm (Metalik Leylak Rengi): Dilerseniz dudak parlatıcısı olarak dilerseniz ıslak görünümlü makyajınızda far olarak kullanabilirsiniz. Verdiği doğal pembelik daha sağlıklı ve canlı bakışlar yakalamanızı sağlıyor. Tabii ki ruj olarak da değerlendirebilirsiniz.
  • Üstte sağda: Super Orgasm (Altın Işıltılı Yanardöner Pembe): Yine far, dudak parlatıcısı ve allık olarak kullanabilirsiniz. Parmağınızla küçük dokunuşlarla alıp yaptığınız makyajı canlandırabilirsiniz.
  • Altta solda: Double Orgasm (Gümüş Işıltılı Yanardöner Leylak Pembe): Etkileyici makyajınızı tamamlamak için parlaklık sağlayan bu parçayı göz pınarlarınızda kullanarak daha derin bakışlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda yanaklarınızın üstünde, aydınlatıcınızın üzerine kullanarak ıslak görünümlü makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Altta ortada: Orgasm Fever (Yanardöner Bakır): Kesinlikle etkileyici bir far olarak kullanabileceğiniz bu bakır, yoğun pigment özel akşamlar için ideal. Göz altlarınızda hafif olarak kullanırsanız, özellikle renkli gözlülerde göz rengini çok daha fazla ortaya çıkarıyor.
  • Altta solda: Orgasm (Metalik Gül Pembe): Yine dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir başka pigment. Double Orgasm’a göre daha hafif ışıltısı olan bu pigmenti far olarak kullandığınızda göz çevrenizde daha sağlıklı, taze ve nemli bir görünüm elde ediyorsunuz ancak makyaj yapmış gibi görünmüyorsunuz.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık