Müzikçi Ceylan İmajını Mı Yeniledi?

477 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığı imaj değişiklikleriyle hayranlarının tanımakta zorlandığı Ceylan, tekrar değişik birine dönüştü.

Küçük yaşlarda girdiği sanat topluluğunda, göz önünde büyüyen ve en küçük değişimi bile hemencecik fark edilen Ceylan, bu kere yenilediği imajı ile değişik birine dönüştü. Saç tarzı ve makyajıyla eski halinden eser bırakmayan Ceylan’ı görenler tanımakta zorluk çekti.

Toplumsal medya platformu Instagram üzerinden yeni imajını paylaşan ünlü müzikçi, fotoğraf karesine, “Ceylan 2021” notunu ekledi. Saç rengini, tarzını ve makyajı değiştiren Ceylan, paylaşımıyla kısa müddette gündem olurken, tarzı ile daha çok yabancı yıldızlara benzetildi.

EN SON VİLLASINI SATIYORDU!

Ünlü türkücü Ceylan, 2017 yılında Bodrum Yalıkavak’tan bir villa satın almış ve oraya yerleşmişti. 500 metrekare büyüklüğünde ve 5+1 lüks olan villayı özel olarak dekore ettiren Ceylan’ın, İstanbul’da yapacağı yatırım sebebiyle 7 milyon TL’ye satışa çıkardığı belirtildi.

Ceylan’ın villasının iç kısmı bu biçimde:

İMAJINI DEĞİŞTİRDİ

Instagram hesabını faal kullanan müzikçi Ceylan, imaj değiştirdi. Daha evvel saçlarını kısa kestiren 46 yaşındaki müzikçi, son halini toplumsal medya hesabından paylaştı. Ceylan, karesine “Bakışlar anlatır her şeyi aslında her şey orada gizlidir” notunu düştü. Ceylan’ın büyük değişimi dikkatlerden kaçmadı. Takipçileri ünlü türkücüyü tanımakta zorlandı.

Kimi toplumsal medya kullanıcıları Ceylan’ın yeni imajını Şükran Ovalı’ya benzetti.

ULUS’TA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ!

Almanya’da babasıyla birlikte düğün salonlarında çıktıktan sonra meşhur olan müzikçi Ceylan yıllar içerisinde büyük değişimlere yaşadı. Daima imajını değiştiren müzikçi koronavirüs sonrası birinci defa görüntülendi. Ulus’ta bir bankaya giren Ceylan’ın spor biçimi ve makyajsız hali hayranlarını şaşırttı.

YouTube’daki Ceylan Müzik kanalının tanıtım fotoğrafları için objektif karşısına geçen müzikçi Ceylan imajını yeniledi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında konserlerini iptal eden Ceylan, türkü ve arabesk şekillerden oluşan 10 eski müziğini YouTube kanalı için yine düzenleyecek.

Ceylan Müzik ismini verdiği kanalı için saç rengini de değiştiren müzikçi, “Sürekli arayış içinde olmak beni keyifli ediyor” dedi.

MÜZİKÇİ CEYLAN KİMDİR? CEYLAN KAÇ YAŞINDA?

26 Haziran 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ceylan, aslen Tunceli kökenlidir. 10 yaşındayken 1984 yılında şarkıcılık yapmaya başlayan Ceylan, o devirde seslendirdiği yapıtlarla geniş kitleler tarafından tanındı. Nalan ve Nazan Avcı isminde ikiz ablası vardır. Kral TV tarafından 1999 yılı ve 2001 yılında iki kez En Düzgün Bayan THM sanatkarı seçilen Ceylan, 2005 yılında çıkardığı “Ah Gönlüm” albümü ile Mü-yap tarafından altın plak ile ödüllendirilmiştir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -