Manyetik Kirpik Takma Yöntemleri

1.090 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kirpiklerinizin güzel görünmesini istiyor ve hacimli kirpiklere sahip olmak istiyorsanız sizde takma kirpik kullanabilirsiniz. Eğer ilk defa takma kirpik kullanacaksanız mutlaka manyetik kirpik takma yöntemlerini okumalısınız. Bizde sizler için bu makalemizde manyetik kirpik nasıl takılır? Manyetik kirpik takma yöntemlerini inceleyerek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Kirpiklerin daha hacimli ve sık olmasını istiyorsanız ancak yapışkanlı takma kirpikler size pek sıcak gelmiyorsa son dönemlerde oldukça popüler olan manyetik takma kirpikleri kullanabilirsiniz. Peki manyetik takma kirpik nedir manyetik kirpik naısl takılır? Manyetik kirpiğe rimel sürülür mü? İşte en çok sorulara sorulan sorular için bir araya getirdiğimiz yanıtlar…

MANYETİK KİRPİK İLE YAPIŞKAN KİRPİK ARASINDAKİ FARK NE?

Tutkllı kirpiğin takılması bir hayli zor oluğu gibi çıkarması da takması kadar zor olabilir. Manyetik kirpik ise yapışkanlı kirpiklere oranla daha doğal duran ve takılması kolay olan kirpiklerdir.

MANYETİK KİRPİK NASIL TAKILIR?

Manyetik kirpiği takmak için ekstra bir yapışkana ihtiyacınız yok. Satın aldığınız kutunun içerisinde altlı üstlü takılacak şekilde 4 tane kirpik çıkacak, kutunun içerisinden çıkan 4 kirpik kafanızı karıştırmasın. Bir göze alttan ve üstten olacak şekilde iki kirpiği kirpik dibinize yakın olacak şekilde birbirine yaklaştırmanız yeterli olacaktır.

MANYETİK KİRPİĞE MASKARA SÜRÜLÜR MÜ?

Manyetik kirpiğe makyaj yapabileceğiniz gibi rimel de uygulayabilirsiniz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta uygulayacağınız ürünün su geçirir olmasıdır. aksi taktirde kirpi temizlemek sizi oldukça zorlayabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık