Kardeşlerim Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

751 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Atv ekranlarında yeni başlayan ve başladığı günden beri reytinglerden düşmeyen Kardeşlerim dizisinin tüm ayrıntıları merak ediliyor. Kardeşlerim 3. kısım fragmanı yayınlandı mı? ATV ekranlarında sevilen dizi Kardeşlerim 3. kısım fragmanı çıktı mı? Kardeşlerim 3. kısım fragmanı neler olacak? Yayınlandığı her kısım rekolar kıran Kardeşlerim 3. kısım fragmanı sürprizi sizlerle!

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye karşın kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yine ayağa kalkan gençlerin umut dolu hikayesini ekranlara getiriyor. Kardeşlerim dizisinin direktörlüğünü Serkan Birinci, senaryosunu ise Gül Abus Semerci üstleniyor. Dizide dört kardeşin başından geçen kıssa ele alınıyor. Dizinin merak edilen yeni kısmından bir fragman da yayınlandı.

KARDEŞLERİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi bahtsız olayın akabinde hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında öteki yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul’un sahip olduğu kolejin kapıları ve münasebetiyle hayatları bu çocuklara açılana kadar… Zenginin ve fakirin, hatalının ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir ortada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN OYUNCULARI

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Halit Özgür Sarı – Kadir Eren

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Yiğit Koçak – Ömer Eren

Aylin Akpınar – Emel Eren

KARDEŞLERİM DİZİSİ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

ATV’nin merak edilen yeni dizisi Kardeşlerin bugün ekran karşısına çıkıyor. Dizi,  cumartesi akşamları saat 20:00’de ATV ekranlarında olacak.

KARDEŞLERİM 2. KISIMDA NE OLDU?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel başlarını sokacak bir yer bulmuşlardır. Yengeleri Şengül, çocuklardan kurtulmanın yollarını ararken, onların dramından faydalanma fırsatını da kaçırmaz. Akif Atakul, sebep olduklarını örtbas etmek için elinden geleni yapar. Yoluna çıkan her pürüzü kaldırmakta ustalaşan Akif’in yolu, bu kere beklenmedik bir biçimde büyük bir çıkmaza girer.

Kadir, kardeşlerine bakabilmek için sabah akşam iş ararken, Ömer ve Oğulcan başlarına beklenmedik bir bela açarlar. Bu yaşanan olay, güçlü ve fakir çocuklar ortasında asla dinmeyecek olan çatışmanın da başlangıcı olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -