Kalitesiz Makyaj Malzemeleri Cildimi Bozdu

596 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Eminim, başlığı gördüğünüzde cildimin ne hale geldiğini tahmin etmişsinizdir. Haftada 1 ya da 2 gün makyaj yapan biri olduğum halde, kullandığım makyaj malzemeleri nedeniyle cildim berbat bir hale geldi. Üstelik kalitesizden kastettiğim, kimsenin duymadığı, bilmediği markalar değil. Televizyonda reklamlarını gördüğünüz 2 markadan söz ediyorum. Sonunda ürünleri cilt sağlığını bozmayan markayı keşfettim.

Sizler için bu yazıyı hazırlamamın nedeni de benim yaşadığım bu sorunu yaşamanızı istemiyor olmamdır. Bir markanın reklamını televizyonda gördüğümüzde, o markanın ürünleri kalitelidir düşüncesine kapılıyoruz. Siz bu hatayı yapmayın. Benim önerim, özellikle yeni makyaj yapmaya başlayanlara tavsiyem Yves Rocher markasından şaşmamaları olacak. Neredeyse her markanın ürünlerini denemiş biri olarak belirtiyorum.

Nedenlerini hemen açıklayayım. Diğer kalitesiz markanın maskarası yüzünden kirpiklerimde dökülme oldu ve kalan kirpiklerim de inceldi. Yves Rocher’nin kirpikleri besleyerek güçlendiren hacim maskarasını denedim. Sadece birkaç defa kullandım ve kirpiklerimdeki dökülme durdu ve eskisi gibi kalınlaşmaya başladı. Göz farları asla topaklanma yapmıyor. Ben sadece kadife dokunuşlu dörtlü farı denedim ama diğerlerinin de aynı kalitede olduğu aşikar.

Cildimde lekelenmeler olduğundan pudra yerine fondöten kullanmam gerekiyordu. Markanın kusursuz ten krem fondötenini kullanıyorum şu anda. Gerçekten mükemmel kapatıcılığı var ve akma ya da parlama yapmıyor. Sizlere markanın ürünlerini önermemin nedenine gelince… Şu anda makyaj çantamdaki malzemelerin tamamı Yves Rocher marka ve 3 aydır kullanıyorum. Cildimde hiçbir bozulma ya da farklı bir sorun olmadı.

Markanın ürünlerini denemek isterseniz 18 Şubattan önce alışverişinizi internet sitesinden yapın. Çünkü 5 ila 18 Şubat arasında, sevgililer gününe özel % 30 indirim uyguluyormuş. Bana kalırsa, hem makyaj malzemelerinde hem de parfümlerde % 30 indirim harika bir fırsat. Fiyatları zaten uygun ama indirime hiçbirimiz kayıtsız kalamıyoruz. Elbette makyaj malzemelerimizi daha kazançlı bir alışverişle satın almak isteriz. Bu yüzden acele etmenizi öneririm.

İnternet sitesine tıkladığınızda seçtiğiniz ürün hakkında da detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Örneğin neleri içeriyor, neleri içermiyor, ürünün formülündeki özellik ya da etkin olduğu husus ne gibi sorularınıza yanıt alıyorsunuz. Böylece kendi cildinize en uygun olan ürünleri bulabiliyorsunuz. Cilt sağlığınızı tehlikeye atmayın ve güvenilir markaların makyaj malzemelerini kullanın. Çünkü gerçekten bozulan cildin telafisi olmuyor, bizzat deneyimlemek zorunda kalmış biri olarak belirtiyorum.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık