İranlı Bayanların Saç ve Cilt Bakım Teklifleri

569 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Pürüzsüz ciltleri ve göz kamaştıran parlak saçlarıyla çok beğenilen İranlı bayanların günlük uyguladıkları bakım rutinlerini duyunca çok şaşıracaksınız. Kusursuz güzellikleriyle dikkat çeken İranlı bayanlarının cilt bakımlarını ve makyajlarını nasıl yaptıklarını sizler için araştırdık. İşte İranlı bayanlarının hoşluk sırları…

İran’lı bayanlar hoşluklarına hayli düşkün bayanlardır. Bakım yapmak makyaj yapmak hoş kokular sürmek onların vazgeçemeyecekleri zaafları olsa da sonunda hoş görünmek için çak farklı teknikleri kullanırlar. Bu hususta epeyce başarılı olduklarını nazaran bilirsiniz. Pürüsüz Bir cilte sahiplerdir. Göz etrafı bakımı, Kaş, Kiprik, İstenmeyen tüyler için paklık, El ve ayak bakımı ruj seçimi, makyaj materyali seçiminde epeyce seçiciler. İslam ülkeleri ortasında en çok bakım yapan ülkeler ortasında İran’lı bayanlar birinci sırada yer alırlar.

GÜR KAŞLARININ SIRRI

Ağır göz makyajı ile gür kaşlarını ön plana çıkaran İranlı bayanlar, Hindistan cevizi yağı ile her gece yatmadan evvel kesinlikle tarayarak kaşlarının hem bakımlı hem de muntazam görünmesini sağlıyorlar.

KUSURSUZ CİLTLERİNİN SIRRI

İranlı bayanlar, meyyit deniz tuzu ile masaj yaparak cildinin pürüzsüz hale gelmesini, süt banyosu yaparak da kırışıklığın önüne geçmeyi başarıyor.

BADEM GÖZLERİNİN SIRRI

Badem gözleriyle ünlü İranlı bayanların gözlerini hoş göstermek için çok gayret sarf etmesine gerek yok… Gözlerindeki kahverengiyi daha ön plana çıkarmak için koyu renk far ve kalem kullanmak kâfi oluyor. Transparan bir farı göz kapağına uygulayıp ıslak eyeliner kullanmayı tercih ediyorlar.

PARLAK SAÇLARININ SIRRI

Genelde sıkça saç rengi değiştiren İran’lı bayanlar saçları dolgun ve gür canlı bir görünüme sahiptir. Bu canlı ve gür saçların sırrı uyguladıkları bakımlar sonucunda elde ederler. Doğal olarak saçlar için üretilen yağlar ile bakım yaparlar. Bu yağlar ortasında Argan yağı kullanarak sistemli periyodik aralıklar ile saçlarına argan yağı ile bakım yaparlar. Bunun sonucunda saçları gür ve parlak dolgun canlı bir görünüme kavuşur.

En Fazla Kullandıkları Doğal Bakım Yağları

– Susam Yağı
–  Hindistan Cevizi
–  Argan Yağı
–  Badem Yağı

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık