Doğru Kirpik Liftingi Yapılış Şekli

831 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kişisel bakımda son dönemde adından çokça bahsettiren kirpik liftingi uygulaması genellikle hemen her ortamda karşımızda belirmektedir. Peki kirpik liftingi nedir? Kirpik liftingi nasıl yapılır? Kirpik liftingi zarar veriyor mu? Kirpik liftinginin etkisi ne zaman geçer? Kirpik diplerine yapılan uygulama ile doğal kıvrık kirpik görünümü sağlayan kirpik liftingi hakkında merak ettikleriniz.

KİRPİK LİFTİNGİ NEDİR?

Kirpik liftingi kişinin sahip olduğu kendi kirpiklerine sürülen özel bir formül sayesinde doğal kirpiklere kıvırma kazandırarak kirpiklere herhangi bir kozmetik ürün sürmeden hacim kazandırır. Doğal kirpiklerin diplerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak bilinmektedir.

KİRPİK LİFTİNGİ ZARAR VERİYOR MU?

Kirpik liftingi bilinenin aksine kirpiklere zarar veren bir uygulama değildir. Kirpiklerin dökülmesi söz konusu olamaz. Kirpik sağlına uygun olmasıyla göz sağlığı açısından herhangi bir zarar vermez. Kirpiklere yaklaşık olarak 45 dakika kadar süren bir uygulama sonunda yaklaşık her ay yenilenmesi gerekmektedir.

KİRPİK LİFTİNGİNİ KİMLER YAPABİLİR?

Doğal kirpikleri hacimsiz ve seyrek olan kişilerin kirpiklerin yapısını değiştirmek için kullanılabilir.

Günlük hayatta sadece göz makyajı yapanların kurtarıcısı olan ve kirpik liftingi ile daha çekici ve etkili bakışlara sahip olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık