Çörek Otu Hamile Kalmanızı Sağlayabilir

596 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk sahibi olma bahtını arttıran kürler bir yana hamilelik için uygulanan çörek otu ve ballı macun tanımı hormonları düzenleyerek hamilelik talihini arttırmaktadır. Hamilelikte çörek otu kullanımı ile ilgili bilinmesi gerekenleri sıraladık. Çörek otunun faydaları! Gebe kalmak için çörek otu macunu nasıl yapılır? Hamilelikte çörek otu ziyanlı mı? İşte yanıtları…

Toplum içerisinde sık kullanılan yararlı bitkilerden birisi de hiç elbet ki yemeklerde kullandığımız çörek otudur. Sıhhat sorunlarından cilt sıkıntılarına, cilt problemlerinden fazlalık kilolara karşı olumlu tesir gösteren çörek otu tıpkı vakitte Peygamber Efendimiz (SAV)’in mevtten diğer her şeye ilaç olacak kadar yararlı gördüğü bir besindir. Yanlışsız ve ölçülü tüketildiği vakit şahsa yarar sağlayan çörek otu zayıflamak için kullanılacağı vakit detoks kürleri ya da çörek otu yağı kullanımı ile başarılı bir halde sağlanabilir. Eski periyotlarda alternatif tıpta sık sık tercih edilen formüllerden birisi de değişik karışım halleri ile tüketilen çörek otudur. Çörek otunun yararlarıyla ilgili belkide bugüne kadar birinci kere duyacağınız hamilelikteki kullanımı ile çok şaşıracaksınız! Zira çörek otu mucizesi çocuk sahibi olmak isteyen çiftler tarafından da kullanılıyor. Hamilelik için yeniden de uzman onayı almadan kullanılmaması gereken çörek otu, sağlıklı ve gerçek kullanılırsa yarar sağlayabilir. Pekala gebe kalmak için çörek otu nasıl kullanılır? Hamilelik için çörek otu bal ve tarçın macunu nasıl yapılır? İşte çörek otunun hakikat kullanım formu…

HAMİLELİKTE ÇÖREK OTUNUN YARARLARI NELER?

Bebek sahibi olma bahtını arttıran bitkilerden birisi de planlık hamileliğin 6-8 ay öncesinde tüketilecek olan çörek otudur. Rahim kaslarının kasılmasını harekete geçiren çörek otunun fazla ve uygunsuz kullanımı düşüğe sebep olabileceği için gebe kalındıktan sonra kullanıma mola verilir, doğuma yakın vakitlerde yine başlanır.

Hamileliğin son devirlerine yanlışsız kullanılması önerilen çörek otu anne adaylarının doğum sancılarını hafifletecek ve doğum sonrasındaki süt üretimini arttırmaya yarayacaktır. Çörek otunu macun halinde tüketmek isterseniz bu da sizin sütünüzü arttırmada epeyce kıymetlidir.

GEBE KALMAK İÇİN ÇÖREK OTU NASIL KULLANILIR?

GEBE KALMAK İÇİN ÇÖREK OTU BAL VE TARÇIN MACUNU TANIMI:

MATERYALLER:

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Adet periyodunun ikinci günü 1 yemek kaşığı ölçüsünde bu gereçlerden elde edilen karışımı tüketin. 12. gün gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 – 2 saat sonra tüketin. Sistemli ve hakikat kullanımın sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da çocuk sahibi olma bahtını arttırmada tesirlidir.

NOT: Tanımı verilen karışım sırf bayanlarda değil erkeklerde tüketildiği vakit sperm kalitesini arttırmada ve hareketliliğini sağlamada olumlu tesirler sunacaktır.

HAMİLELİKTE ÇÖREK OTU YAĞI! MESKENDE ÇÖREK OTU YAĞI İMALİ

MATERYALLER:

2 yemek kaşığı ölçüsünde öğütülmüş çörek otu

Cam şişe

Bir ölçü saf zeytinyağı

HAZIRLANIŞI:

Tercih ettiğiniz cam şişenin içine 2 yemek kaşığı kadar öğütülen çörek otunu koyun. Daha sonra şişe dolana kadar zeytinyağı koyup ortalama 10 dakika bekletin. Karışımdaki materyaller uygunca birbirine geçtikten sonra kullanılabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -