Bebek için Tatil Çantasında Ne Koyulmalı?

1.025 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Tatile bebeği ile çıkacak olan aileler için en önemli adımlardan olan bebeğin tatil çantasına koyulacaklar listesidir. Tatile çıktığınız yerle bebeğinizin ihtiyacını karşılayacak eşyaları bulamamakla beraber bebeğinizin ihtiyacı olabileceğini düşündüğünüz eşyaları almayı unutmamak için anne ve babalara bebeğin tatil çantasını hazırlarken yardımcı olacak listeyi bir araya getirdik! Tatilin size zehir olmasını istemiyor hem bebeğinizin hem de sizin yeteri kadar keyif alabilmeniz adına tatile eksik eşyayla çıkmamak için bebeğinizin ihtiyaç listesini paylaştık!

Bebeğin Tatil Çantasında Olması Gerekenler Neler?

Bebeğinizin başına güneş geçmesini istemiyorsanız bebeğinizin tatil çantasında olmazsa olmazı oynayan şapka ve güneş gözlüğünü almayı unutmayın! Her ne kadar güneş gözlüğünü takmak bebekler için zorlayıcı olsa da şapkayı almayı asla unutmayın!

Sahilde bebeğinizi yürütürken kumların ayağını rahatsız etmemesi için bebeğinize mutlaka sandalet ve ince elbiseler almayı unutmayın. Her ne kadar güneş teni yaksa da sahilde esen ince rüzgarlar bebeğinizi üşütebilir. Bu noktada yanınıza mutlaka ince kıyafetler ve elbiseler almayı unutmayın!

Sizin için oldukça keyif dolu geçecek bir tatil bebeğiniz için zaman zaman sıkıcı olabilir. Bu noktada mızmızlanan veya bebeğinizin ağladığı zamanlarda onu oyalayacak bir çıngırak mutlaka alın.

Bebeğinizi neşelendirmek ve en keyif dolu zaman dilimlerinden biri de sahilde kumdan kaleler yapmak veya sahilde oynayabileceği oyuncaklardır. Bunun için yanınıza mutlaka bebeğinizin performansına uygun olacak oyuncakları almayı unutmayın!

Bebeğinizi güneşin zararlı ışınlarında korumak için mutlaka yanınıza bebeğinize uygun olacak güneş kremi almayı ihmal etmeyin!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık