Hamza Akman Avrupa’nın Yakın Markajında

233 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaray’ın genç yetenekleri arasında yer alan Hamza Akman Avrupa’nın radarında bulunuyor. Uzun bir zamandır yakın markaja alınan Hamza Akman için yeni bir teklif yapıldı. Avrupa’nın radarında olan oyuncu bakalım bu gelişme karşısında ne yanıt verecek. U19 gelişim liginde oynanan karşılaşmada tam not alan Hamza Akman Avrupa’nın yakın takibi altına alındı. Karşılaşma 2 1 olarak bitti. Bu karşılaşmada gösterdiği performansla Avrupa radarına giren Hamza Akman maçta da dikkat çekmeyi başardı.

U19 Gelişim Liginde Yüksek Performans

U19 gelişim liginde karşılaşan Fenerbahçe Galatasaray karşılaşmasında Hamza Akman sahnedeydi. Karşılaşmada büyük bir başarı elde eden Akman Avrupa’nın radarına girmeyi de başarmış oldu. Hamza Akman gösterdiği üstün performansı ile Avrupa kulüplerinden tam not aldı. 17 yaşında ki genç yetenek ile Avrupa yakından ilgileniyor.

50tl deneme bonusu

Hamza Yiğit Akman Maçın Yıldızı Oldu

U19 gelişim ligi maçında yer alan genç oyuncu Hamza Yiğit Akman maçın yıldızı olmayı başardı. Bir başarı daha elde eden futbolcu Avrupalılardan da tam not aldı. Genç oyuncu Avrupa takımları tarafından yakın takibe alındı. Hamza Yiğit Akman stil olarak ta yıldızlara benzetildi. Genç yetenek oynadığı maçta gösterdiği başarısı ile bir anda gündeme geldi. Avrupalı kulüpler yıldız futbolcuyu tam anlamıyla yakın markaja aldılar. Başarılı oyuncu genç ve dinamik yapısı ile de dikkat çekiyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık